Clinique

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Bőrgyógyászok által kifejlesztett, kézzel készített szappan, mely finoman tisztítja bőrét. Megvédi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát és nem szárítja ki azt.

tiffanyriti

2019. január 5.

Középiskolás korom óta ezt használom arctisztításra. Néha megveszem a márka folyékony arclemosó szappanját, de minidg visszatérek ehhez, valahogy jobb nekem. Látványosan tisztít, ahol zsírosabb a bőröm érzem utána hogy szépen kiegyenlítette. nem feszül utána az arcbőröm, nem szárítja azt. Nagyon sokáig elég egy szappan, hónapokig. van olyan utazó szett amiben három kisebb van én azt is szoktam venni. mindegyik külön van csomagolva. tetszik hogy van hozzá kis szappantartó amiben tarthatom. illatmentes. nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Dorett

2018. március 29.

Vegre megtalaltam azt a szappant, amivel a legkevesebb kompromisszumot kell kotnom a romantikus elkepzeleseim teren. :) Veri az osszes drogerias, es natur szappant, es szuper, hogy illatmentes, mert hat hiaba talal az ember csoda natur szappant, ha annak az illata egyszeruen gusztustalan (Najel). Arc-es testapolasra is tokeletes, semmi irritacio, semmi pattanas. Nem zsirosit. A jelen rutinomba ugy epul be, hogy: Clinique mild soap-rozsaviz-jojobaolaj. Arcra, testre, mindenhova. Semmi hamlas, rosacea, pattanas, es ugy helyre rakta a borom, hogy alapozot, Bb kremet sem kell hasznalnom. 💜

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

tomthony

2013. március 3.

egyszerűen a legjobb....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

egyszerűen a legjobb....

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.