Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 4.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1490 Ft

Természetes aromával és színezékkel. A víz a Lake District nemzeti parkból származik.

Kiszerelés: 250 ml

Ár: 1490 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Faith in Nature termékeket találsz az Ökokuckó webshopban
Dhewilgirl

2018. augusztus 10.

Hát...vegyes érzéseim vannak. Nem csinált semmi extrát, de igazából rosszat se. Nem zsírosít, nem szárít, nem tolja ki a hajmosást, de az se viseli meg a hajamat, hogy most 2 naponta mosom (épp rövid, és minden nap van rajta lakk vagy valamilyen formázó). Szóval nem tudom... Én azért vártam volna Valamit - vagy lehet ez a jó, hogy olyan mintha semmi nem történne? Nem gondolnám, hogy újraveszem, talán inkább a márkától valamilyen más sampont. A márkát nagyon szeretem, a gránátalmás balzsamja például szuper, ennyit mondjuk megerősített bennem, hogy nem selejtet adnak ki a kezükből (egyre több natúr kozmetikumnál tapasztalom ezt :( ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

naspolya

2017. október 26.

Hosszú évek óta használjuk, ez az alapsampon nálunk, a férjemnek minden mástól begyullad a fejbőre, de az én hajamnak és fejbőrömnek is ez tetszik a legjobban. Nekem balzsam is kell mellé, ha nem is minden mosásnál, de gyakran, mert egy picit száraz lesz tőle a hajam - cserébe tiszta is. Néha elcsábulok más samponok irányába, de mindig hozzá térek vissza. Korpás fejbőrre régebben használtam a teafás változatot, de a legjobban ez vált be általános samponnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

szilvasitimea

2017. augusztus 10.

Gyorsan elhasználtam, szerettem nagyon, kellemesen tisztította a hajamat, és kevésbé volt sprőd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nagy Melinda

2016. február 8.

Nagyon jó sampon, végre nem viszket a fejbőröm! Jól habzik, nem kell sok belőle, jól tisztít, kellemes az illata. Még balzsam használata nélkül se szárítja ki a hajat, vagy a fejbőrt. 1 nappal kitoltam a hajmosást, ami nálam nagy szó! Jól ápol, puha fényes lessz a haj tőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 8.

Ella

2015. augusztus 26.

Termékmintám volt belőle, amit hordozókendő vásárlásához adtak ajándékba. Töveknél zsíros, közepétől fénytelen, töredezett a hajam. Nem selymesítette, nem táplálta. Ragacsos, furcsa tapintású lett tőle a hajtövem és szálkás a hajvégem. Nem venném meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Kamavi2

2015. március 11.

Félhosszú, természetes hajam van. A vége sajnos töredezésre hajlamos, a töve pedig elég gyorsan zsírosodik. Nagyon szeretem kókuszolajjal, ricinusolajjal, és olivaolajjal kenegetni, ám ezeket igen nehéz kimosni a hajból: néha akár háromszor is át kell mosni a hajat samponnal. Pontosan ezért akartam egy natúrsampont magamnak, ugyanis a szilikonos samponok a túlzott használat hatására hajlamosak eltörni, kiszárítani a hajat. Régóta keresgéltem már a natúrsamponok között, de igazán egyik sem tűnt elég "natúrnak". (Mindenben találtam valami kivetnivaót.) Ám egyszer csak rábukkantam erre a termékcsaládra: semmi parabén, semmi állatkínzás, semmi szilikon. Egy álmom vált valóra. Azonnal meg is akartam venni a levendulás változatot, de a kis városom bioboltjában egyetlen egy Faith in Nature termék volt, az pedig ez az aloe verás volt. Megvettem hát ezt.
Tapasztalat: Nagyon csikorgósra mossa a hajat, ami engem kifejezetten zavar. Összegubancolódik a hajam, gyakorlatilag lehetetlen kifésülni hajmosás után. Balzsam, hajápolók kicsit segítenek a helyzeten, de nem sokat. A csikorgóssága ellenére szerintem nem tisztít eléggé; rengetegszer szálltam ki úgy a kádból, hogy négy(!) mosás után is éreztem, hogy néhány tincsem kókuszzsíros maradt. Mindemellett valamilyen szinten szárítja is a hajat, főleg a a hajvégeken vehető ez észre: amióta ezt a sampont használom, jóval több töredezett hajvégem van, mint régen.Ha ezzel a samponnal mosom a hajam, magától nem szárad szépre a hajam, muszáj hajszárítóval megszárítanom.
Valamiféle citromos illata van, nekem ez kifejezetten tetszik. :) Szeretek vele hajat mosni, mert ha belemegy a szemembe, semmiféle égő érzést nem generál. A fejbőröm semlegesen reagált rá. A hajmosást nem húzta ki egy nappal sem, bár nem is vártam el tőle, az nem a sampon dolga, hanem szokás kérdése.
Összességében nem vagyok vele túlzottan megelégedve, szinte biztos vagyok benne, hogy nem vásárolnám újra. A termékcsaláddal még próbálkozom azért, mert nagyon át szeretnék térni a natúrkozmetikumok világára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 11.

gioia

2014. november 24.

Festett, hosszú hajam van, amire használtam a sampont. Csikorgósra mos, tehát balzsam nélkül elképzelhetetlen. A saját balzsamja kevés a hajamhoz, de lehet, hogy természetes hajra működhet. Ha anélkül használom vagy csak vmi szilikonos ápolót teszek a végére, akkor egész sokáig ápolt és kellemes látványt nyújt, akár 4-5 napig is. Natúr, jó illatú, jól tisztít, nem irritálja a fejbőrt, így akár ajánlom is. Talán kicsit jobban száll, mint más samponoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 24.

suxxx94

2014. július 9.

Próbáltam megszeretni,de nem ment.Nekem alapvetően hamar zsírosodó hajam van,már egy ideje szilikonmentes életet élek,viszont amit ez a sampon művel a hajammal az katasztrófa.Konkrétan nem lehet kifésülni,1 nagy csomóba áll a hajam-pedig 100% tiszta argánolajat használok.Rádaásul 2.napon már csöpög belőle a zsír....ja és kb esnek le tőle a hajvégeim.Soha többé nem veszek ilyen szart!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

cákk

2014. január 2.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, mert magára a hajamra nagyon jó hatással van, kevesebb töredezett hajvégem van és nagyon puha lesz a hajam utána. Viszont sajnos a fejbőrömre legalább ennyire rossz hatása van:( Jó az illata, végülis szíves használom, szóval 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

saethara

2013. november 17.

Mióta a Helia-D Regenero balzsamot használom, amúgy is javult az állapota a hajamnak, de most elkezdtem ezzel mosni...
Hát arra egyáltalán nem számítottam, hogy még tudja fokozni a hajam puhaságát és hogy a töredezettségén is javított még pluszba, de mindezt megtette. Végre vasalás nélkül is szép a hajam szárítás után.
Kellemes használni, a második adagnál már szépen habzik is /zsíros a hajam, mindig kétszer mosom/.
Ez előtt a teafásat használtam, de az irtóra kiszárította a hajam. Ez nem szárít és nem is zsírosít, de majd hosszabb távon kiderül.
Egyelőre abszolút megérdemli az 5öst, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Egyelőre abszolút megérdemli az 5öst, imádom.

Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Polysorbate 20, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil
Illatanyagok: Citrus Limonum Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Chlorophyllin / CI 75810

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Zöld színanyag.