Faith In Nature Bio Teafa  Szappan

Faith In Nature

Faith In Nature Bio Teafa Szappan

Ár:   760 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2012. április 4.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiszerelés: 100g

anii99

2018. szeptember 14.

Ha teafa szappan,akkor csak ez. Nagyon jó! T vonalban zsíros az arcom,ponpásan helyre hozza! Igaz,én egész arcra is szoktam használni,hogy leszárítsa a mitesszereimet. Hát teszi a dolgát az biztos! :D Hidratáló krém,vagy egy konnyű éjszakai arc olaj szerintem mindenképp kell hozzá mert talán egy picit túlságosan is szárít :D de ezzekkel a komboval az összhatás remek! Legjobb szappanom eddig, az ára mesés, mindenképp újravevős :) ^^

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Edina1015

2017. július 5.

Sajnos elcsábítottak a reklámok és nem megfelelő arckrémeket választottam. Úgy döntöttem áttérek a natúr kozmetikumokra, mert az arcbőrömnek kezd elege lenni a sok vegyszerből. 30 évesen ragyásodok... még tinédzser koromban sem voltak! Először ezt a szappant szereztem be és jól választottam. Bár kicsit szárít, de arcmosás után mindig krémezek, ez nem okoz gondot. Nagyon jól tisztít és már néhány nap után látom a pozitív változást. Boldogság!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

noci0215

2015. november 11.

Nagyon jó ez a szappan, minden fillérjét megérte. 3 nap alatt rendbe hozta az egyébként zsíros, mitesszeres bőrömet. Leárazva vettem meg 750 Ft-ért, de akár többet is kiadnék érte. Minden reggel és este használom, de szerintem így is hónapokig elég lesz. 5*****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 11.

fayless

2012. augusztus 4.

Nagyon finom illata van és kíméletesen tisztítja az arcbőrt anélkül, hogy szárítaná...na jó...minimálisan szárít, mint minden szappan, de nagyon jól leviszi a gyulladt pattanást. Vigyázat, ha szembe kerül, tud ám csípni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

szöszike

2012. április 29.

Imádom a teafát, így ez a szappan is a top 10-ben van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.

Imádom a teafát, így ez a szappan is a top 10-ben van nálam.