Faith In Nature

Ár:   1340 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2019. január 22.

Kategória:   Samponok

Világos vagy szőke hajra

A Ginkgo Biloba levelének kivonata értágító és vérellátást fokozó anyagokat tartalmaz és stabilizálja az érfalakat. Samponként segít visszaállítani a száraz, sérült haj egészséges szerkezetét és ragyogó külsejét. A Faith in Nature Ginkgo Biloba sampon ellenőrzött gazdálkodásból származó rózsafaolajat és bergamottolajat is tartalmaz. Természetes módon kihangsúlyozza a világos hajtincseket.

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH értéke hasonló a fejbőr pH értékéhez.

Nymphae

2017. október 25.

A hajam már a második nap felénél zsíros (ez a szokásos idő), nem tolja ki a hajmosás nélküli napok számát.
Mindig használok balzsamot utána.
Minimálisan világosítja a hajam és fényesebb is tőle a hajmosás napján.
Az illata kellemes.

Update:
Fél éves használat után össze sem lehet hasonlítani az eredményt töredezettség szempontjából egy SLS-t tartalmazó samponnal.
Megmaradt a haj íve, nem tört szanaszét az összes hajvég!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Mindig használok balzsamot utána.
Minimálisan világosítja a hajam és fényesebb is tőle a hajmosás napján.
Az illata kellemes.

Update:
Megmaradt a haj íve, nem tört szanaszét az összes hajvég!

Azziz

2017. július 2.

Ennek a márkának több samponját is használom felváltva, énnszeretem őket. Ok, a zsírosodáson nem segít, de jól tisztít legalább. Natúr termék, jól habzik és inkább ez, mint a szilikonos xarok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Victory

2017. január 11.

Nagyon szeretem az illatát és valóban világositja a hajam!minden hajmosás előtt olajos pakolast is teszek a hajamra és másodszori hajmosással azt is könnyedén mossa ki a hajamból!a balzsamja is nagyon jó!szilikonos termékeket egyáltalán nem használok érzem ,hogy a fejbőröm lélegzik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

joey!!!

2015. június 2.

Sajnos nagyon hamar megszokta a hajam, és az illata is fura. Az összetevői nagyon szépek, elhasználtam, mert rosszat nem tett, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

szorsika

2015. június 2.

A legjobb Fait In Nature sampon. Többet is kipróbáltam de ez vált be nagyon. Illata finom, összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

jud678

2014. május 27.

Ez volt az első faith in nature samponom, szerettem, teljesen rendben volt, kellemes illat, de aztán leváltottam a fodrász tanácsára a rozmaringosra. Nem kellett volna, mert az már túlszárította a fejbőrömet, jobban zsírosodott tőle a hajam. Ez majdnem olyan jó volt, mint előtte a garnier aloe vera (a régi változat!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 27.

emilil

2013. április 3.

Több FinN sampont is kipróbáltam már, mindegyikkel nagyon meg vagyok elégedve. Szuper az illata, nagyon szép lesz tőle a hajam (félhosszú, hennázott hajam van), a hajmosást egy nappal ki tudom tolni. Balzsamot sem használok utána, nincs rá szükség. A flakonon az van, hogy kétszer kell vele megmosni a hajat, nekem egyszer is elég és kevesebb kell belőle mint az eddig samponjaimból. Egy Alverde sampontól elkezdett hullani a hajam és viszketett a fejbőröm, ez a sampon teljesen rendbe hozta. A lányaim haját is ezzel mosom, gyönyörű csillogó lesz, még egy hét után sem zsíros egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

melange

2012. november 6.

A balzsammal együtt használom (balzsam-sampon-balzsam kombóban), nagyon kellemes az illata, igazán megszerettem:)
Hajvilágosító hatást nem tapasztaltam, de ettől függetlenül jó kis samponnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

mstindigo

2012. január 10.

Akkoriban, mikor ezt használtam, még eredeti hajszínem és zsíros hajam volt. Azért vettem, hátha a sötétszőke hajamon világosít egy ici-picit. De nem. :( Viszont ettől hamarabb zsírosodott a hajam, mint a rozmaringos, vagy teafás samponjuktól egy kicsivel. Szerintem inkább normál hajra való, valószínűleg a száraz hajjal se tesz csodát, és világosabb nem lesz tőle a hajad egy kicsit sem.
Az illata viszont jó, nálam egy közepest ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

Az illata viszont jó, nálam egy közepest ér.

uaim

2011. március 17.

Nekem nem igazán vállt be, de ettől még lehet hogy másnak jó, maga a sampon szerintem jól tisztít és nem rossz, de száraz hajamra nem volt a legjobb. Lehet másik terméküket kellett volna kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 17.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.