Faith In Nature

Ár:   1950 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barbiii_sz, Módosítva: 2016. május 5.

Ár:   1950 Ft
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2290 Ft

Minden hajtípusra ajánlott és kifejezetten jó választás az érzékeny fejbőrűek számára.

Ez egy csodálatosan egyszerű sampon, mely gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt illóolajok használata nélkül. A valaha készült legtisztább hipoallergén termék, mely nem tartalmaz illatanyagot, illóolajokat illetve színezéket sem.

Ideális azok számára, akiknek érzékeny a bőrük. Kicsiktől a nagyokig az egész család használhatja, és minden hajtípusra ajánlott.

Kizárólag növényi eredetű, természetes összetevőkből készül.  Parabén és SLES -től mentes. A termék biológiai úton teljes mértékben lebomlik. Palackja újrahasznosított anyagból készül.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
További Faith in Nature termékeket találsz az Ökokuckó webshopban
Vala111

2019. augusztus 12.

Update: Elhasználtam. Elég sokára, mert egy idő után az amúgy is száraz hajamat mégtovább szárította ezért sokszor félreraktam. Jó, csak nem az én hennázott hajamra.

Tisztít, habzik, nem lapítja le a hajamat, eddig tetszik.
Hennázás miatt tértem át a szilikonmentes samponokra, és gondoltam hogy akkor miért ne vegyek olyan ami parabén és SLS mentes hátha segít hajhullásomon is.
Sikerült akciósan beszereznem (7 helyett 5 Euro). Ezek köztt a samponok közül szerintem közepes ára van, mivel 400 ml-es(!), nem 200. Még a hazai bioboltban is láttam drágábbat (és kisebbet).
Folyékonyabb mint egy normális sampon de ezek a samponok általában ilyenek, plusz kevésbé habzanak, de ez pont azért van mert amennyire lehet minden rossz mentes, ezért soha nem fog úgy viselkedni mint egy "átlagos" sampon.
Szilikonmentesege miatt általában sprőd lesz a haj, mert ami egy normális samponban selymessé teszi a hajat a szilikon (tehát úgy néz ki mintha egsézsges lenne a haj, pedig nem),ebben nincs. Ezért érdemes legalább egy héten egyszer balzsamozni ugyancsak szilikonmentessel, vagy hajpakolást használni, ami amúgy se árt a hajnak.
Kipróbálom a többit is ha ez elfogy, már meg is vettem. Azok illatosak, de nem tolakodó mint pl a Dr. Organic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Tisztít, habzik, nem lapítja le a hajamat, eddig tetszik.

judit89

2018. november 29.

Jól tisztít, nem kell sok belőle, kiválóan habzik. A fejbőröm is kevésbé viszket. Összességében tehát egy jó sampon. Bátran ajánlom mindenkinek. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Catn0va

2016. augusztus 20.

Eredetileg a SLES-mentessége miatt vettük meg ezt a terméket a Párom érzékenyebb fejbőrére, de sajnos nagyon szárít ez a sampon. Amikor én használtam, a hajamat durvább tapintásúvá tette, száradás után sprőd, élettelen lett a hajam. Újabb példája annak, amikor nem a legdrágább a legjobb és az igazán minőségi termék. Az Alverde és Alterra samponok szerintem sokkal többet érnek és még a Joanna naturia-samponjai is jobbak ennél. Az összetevő listája vonzónak hat, de a valóságban nem ér sokat ez a termék.
Jelenleg már csak én használom, remélem mihamarabb elhasználom. Többet nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.