Best of Beauty 2019

Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2011. március 26.

Kategória:   Hajápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Normál vagy töredezett hajra

Kizárólag növényi eredetű természetes anyagokat tartalmaz. Parabén-mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH értéke hasonló a fejbőr pH értékéhez.

A kender omega-3 és omega-6 zsírsavat tartalmaz és fokozza a vérkeringést. Tápanyagai, aminosavai rugalmassá, puhává és fénylővé teszik a hajat. A tajtékvirág az optimális hatóanyag elosztást biztosítja és a hajtőben felszívódik. Hajtőemelő, hajdúsító hatása leginkább a hajszárításkor mutatkozik meg.

Összetevők: víz (a Lake District nemzeti parkból), cetil-sztearil-alkohol (kókuszból származó viasz), cetrimonium-klorid (zöldségből kivont lágyító), repcemagolaj, kenderolaj (permetezés nélkül termesztett kenderből), tajtékvirágmag olaj, citromfűolaj, grapefruitolaj, gyömbérolaj, teafaolaj, limonén, citrál, geraniol.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szép összetevői miatt vettem meg, alkalmazható Curly girl method szerint is, ami plusz jópont.
Sajnos nekem nem az igazi, a hajvégekre kevés ez az ápolás, a töveket viszont kicsit zsírosítja. Ez nem az a típusú balzsam, amitől jobban csúszik a haj, és nedvesen kifésülhető (persze nincs benne szilikon, így nem várható el, hogy nagyon csússzon). Még próbálkozok a gyártó más balzsamjaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

GNóri

2015. szeptember 9.

Évekkel ezelőtt, még a fősuli alatt betévedtem a híres (bár már inkább hírhedt) zöldalmás, bejelentkezés nélküli fodrászatba. Ott használta a fodrászlány ezt a balzsamot, és olyan gyönyörű lett tőle a hajam, mint talán utoljára gyerekkoromban. Szép erősek, tömöttek lettek a hajvégeim, a hajam pedig hihetetlen dús és fényes lett tőle. Meg is vettem a sampont és a balzsamot is. Fél évig csodaszer volt, imádtam, aztán gondolom hozzászokott a hajam, és utána már semmi különös hatása nem volt:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

sephora

2013. július 14.

Sajnos nekem nem elegendő az ápoló hatása. Frissen vágatott (-15 cm) vállig érő hajam van, melírozott, a hajtő zsírosodásra hajlamos, a vége száraz - erre argánolajat használok.
Mosásnál nagyon gubancolódik, ez a főbb problémám. A balzsam, sajnos nem javított a helyzeten. Viszont az illata rendkívül kellemes! Érdekes módon szárítás után nagyon jó tapintású lett tőle a hajam, de sajnos vizesen katasztrófa volt, mintha nem is tettem volna rá balzsamot, alig tudtam kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

HBrigi

2012. február 24.

Jó kis balzsam, könnyen fésülhető, puha lesz a hajam tőle, de dúsító hatását nem éreztem. Pedig a samponnal együtt használom. Kellemes, friss illatú, de nem tartós az illat, így ha valaki nem szereti a gyógynövényes illatokat, ő is használhatja. A kupaknyitás viszont szörnyű! Aki kitalálta, tuti nem használta, ráadásul vizes kézzel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 24.

Viki000

2011. november 3.

Jó termék. A hajam fényes lesz tőle, mellesleg az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 3.

Jó termék. A hajam fényes lesz tőle, mellesleg az illata isteni.

javgke

2011. szeptember 28.

jobban dúsít, mint bármi, amivel valaha próbálkoztam.
szép fényű, puha tapintású lett tőle a hajam. csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 28.

jobban dúsít, mint bármi, amivel valaha próbálkoztam.
szép fényű, puha tapintású lett tőle a hajam. csak ajánlani tudom.

cressida

2011. május 14.

Nagyon szeretem. Természetes, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 14.

Nagyon szeretem. Természetes, és kellemes az illata.

Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).