Faith In Nature

Ár:   1240 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tatus, Módosítva: 2014. április 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ez a sampon minden hajtípuson alkalmazható, de jótékony hatása főleg a normál és száraz, illetve a festékkel kezelt hajon ígéretes.

Egy különleges trópusi aromával rendelkező sampon, melynek bio kókusz az alapanyaga. Illatával a trópusokba röpíti az érzékleteket. Természetes E-vitaminban gazdag.

• Lágy karbantartás
  • Gazdag hab
  • Különleges összetevőivel kiegyensúlyozott és erősített, hogy a haj táplált érzetű legyen anélkül, hogy zsíros, vagy lelapult hatást keltene
  • A hajat érezhetően tisztává és láthatóan fényesebbé teszi

cserepeskaktusz

2019. április 5.

az illata nagyon kellemes, ugyanakkor borzasztóan szárította a hajam, hiába használtam a kondícionálót is ... :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

szilvasitimea

2017. augusztus 10.

A kedvencem! Szeretem a FIN. samponjait, de ez a legjobb. Nagyon jól puhítja és táplálja a hajamat, kevésbé lesz sprőd hajmosás után! És nagyon kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Igh12

2016. június 8.

Nem hittem az előttem szólóknak, akik jelezték, hogy ez a sampon zsírosít. Pedig kellett volna. Mesés illat - viszont a hajam estére szégyenletesen nézett ki. :D
Kétszer mostam vele hajat, azóta tusfürdőnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Kétszer mostam vele hajat, azóta tusfürdőnek használom.

dincs933

2015. november 8.

Nagyon zsírosít. Reggel megmostam a hajam, estére már olyan volt mintha több napja nem mostam volna hajat. Pedig nagyon bíztam benne, mert jó véleményeket hallottam róla. Az üzletben próbát rábeszélni az eladó egy másikra lehet, hogy hallgatni kellett volna rá, csak hát ezt néztem ki és örültem neki, hogy van belőle. Sampon és balzsam kombinációt együtt használtam belőle de szerintem kuka. Már több esélyt is adtam neki pedig... Sajnálom :\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

MisaStrawberry

2015. augusztus 13.

Nagyon elnehezítette a hajamat, ami alapból is vékony szálú. Gondoltam a festés mellett jól jönne egy kis extra törődés...de sajnos nem igazán éreztem ezt a hatást se....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Niomi

2015. május 2.

Borzasztóan zsírosít. Az illata egész kellemes, bár kicsit mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

Borzasztóan zsírosít. Az illata egész kellemes, bár kicsit mű.

lothlorien

2015. január 6.

Száraz hajvégeim miatt esett a választásom erre a samponra. A Faith in Nature termékei közül egyedül ez okozott csalódást - valóban puha lett tőle a hajam, de teljesen elnehezedett, és ugyanolyan zsíros hatású volt, mint hajmosás előtt. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Glitter

2014. május 11.

A málnásat akartam megvenni,de az épp nem volt az üzletben, így a kókuszosra esett a választásom. Az előző samponom a Faith in nature-től a levendulás volt, most viszont valami újat akartam kipróbálni. Szerencsére jól választottam: hajam puha és selymes lett tőle (jobban, mint a levendulástól) az illata is kellemes kókuszos, de nem tolakodó. Az új kiszerelés pedig praktikusabb,mint a régebbi. 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.