Faith In Nature

Ár:   1380 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemeth_k, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A neem fa leveléből készült kivonat regenerálja a hajat és a fejbőrt és erős antibakteriális hatással rendelkezik. A Faith in Nature samponhoz használt neem falevél egy ghánai faluból származik, ahol a neem fát nem permetezik. A propolisz erőteljes baktérium- és vírusölő hatású, enyhíti a viszketést, regenerálja a bőrt és serkenti a hajnövekedést. A narancsból illetve a narancsfa hajtásaiból kinyert olajjal, mandarinolajjal, fahéjolajjal és kubebabors olajjal a sampon távol tartja a kórokozókat és hatékonyan táplálja a hajat és a fejbőrt.

pankalino

2019. június 24.

Ez volta a legjobb FIN sampon, nagyon szép volt tőle a hajam. Sajnos már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

verka01

2016. augusztus 8.

Zsírosodásra hajlamos, vékony szálú hajam van. Korábban minden második nap hajat mostam, ezzel ki tudtam húzni a hajmosást 3-4 napra. Egy kis tartást is adott a hajamnak, dúsabbnak tűnt tőle. Végül mégis váltanom kellett, mert nagyon korpásította a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

btimi

2015. július 8.

Nekem elég "problémás" a hajam, de ezt a sampont nagyon szereti. Már az első mosás után láttam a különbséget, pedig általában idő kell hozzá, hogy bármit is megszokjon. Fényes és nem töredezett 2-3 napig bírja mosás nélkül, ami nálam nagy szó! A jojobás balzsammal használom, nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

ladyadalaide

2015. május 13.

Zsíros hajra ajánlották, nem csinált semmit a hajammal, persze tiszta lett, de ugyanúgy zsírosodott. Ezt bármelyik, ennél olcsóbb sampon is tudja. A balzsamot szeretem, de az sem egy csodaszer. Oké, szintetikus festék- és illatanyag, konzerválószer felhasználása nélküli, vegán meg cruelty free, szóval ezért jár neki csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

luli81

2015. április 2.

Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam.Alig vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam.Alig vártam,hogy elfogyjon.

memyselfandi

2014. szeptember 14.

Kétszeri használat után annyira irritálja és szárítja a fejbőrömet, hogy az valami elképesztő. Sokkal több hajszál jött ki, amikor ezt a sampont használtam, mint máskor és már a 2. mosás után korpát vettem észre, annyira száraz lett a fejbőröm. A zsírosodásra és dúsításra ugyan jó volt, de ilyen áron? Köszi, többet nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 14.

n.andrea

2013. október 8.

Nem fogom újra venni, nem csinált semmi sem a hajammal, kicsit jobban kócos lett mosás közben, mint az előző samponoknál, viszont jól tisztít, és puha tőle a hajam, talán a hajvégeket kicsit szárította.

Update: most tartok ott, hogy fél flakon elfogyott, és már az utóbbi 3-4 mosásnál a mosást követő 2-3 nap múlva viszketett a fejbőröm, és ha megvakartam, akkor valami fehér volt a körmöm alatt, mintha valami a fejbőrömre le lenne tapadva, eddig ilyen egy samponnal sem volt,és a hajam töve is a 2. naptól olyan zsíros, mint még soha, és nagyon kócol, tépni kell a hajam hogy kifésüljem, sajnos továbbadom, hátha bnőmnek beválik.. muszáj lepontoznom, egyetlen pozitívuma, hogy puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

mstindigo

2013. június 13.

Nekem ettől még jobban viszketett a fejbőröm, pedig pont azért vettem, mert amúgy a neem és a propolisz jól fertőtlenít, és én "viszketős" fejbőrű vagyon néha. A teafaolajos tökéletes volt a problémára. Viszont az INCI-t látva tele van irritáló anyagokkal, a fahéjolajnak végképp semmi keresnivalója nem lenne benne. Ez nálam csak kettő, de a többi FIN sampont szívesen ajánlom, a kedvencem a teafás és a rozmaringos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

N.A.

2013. június 13.

Én nem most használtam, hanem kb két éve, de elfogyott egy flakonnal. A fodrászatban ezt ajánlották a hajamra, de mit mondjak, alig vártam, hogy elhasználjam és vehessek másikat. Az első két használat alkalmával valóban szépen tisztította a fejbőrömet, de ezt követően, bár kombinált vagy zsíros hajra ajánlott és nagyon szívhezszóló a mellékelt ajánló szöveg, zsírosabb volt tőle a hajam, mintha egy "normál" sampont használtam volna, a hajhullást egyáltalán nem csökenntette. Nekem. Persze elhiszem, hogy másnak bejött, nekem nagyon nem. Hát az illata valóban nem egy álom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

orchidea8627

2013. június 13.

Vékonyszálú hajam van, a végei könnyen kiszáradnak de a töve hamar koszos lesz, lelapul. A leírás alapján úgy gondoltam jó kis sampon lesz ez, de sajnos csalódnom kellett. A fejbőrömet ugyan nem irritálta, de tovább tartó tisztaságot sem tapasztaltam amíg használtam. A flakon feléig jutottam, amikor úgy döntöttem hogy tovább nem használom és lepasszolom a barátomnak, mert egyszerűen annyira kiszárította a hajam, hogy élettelenül lógott mint egy marék szalma. Borzalmas volt... :(

SZERK.: A napokban úgy alakult hogy a barátomnál mostam hajat és nem volt más a polcon csak ez... Na, mondom, inkább megmosom minthogy koszos hajjal menjek dolgozni másnap...
Nagyon kellemes, könnyed és tiszta lett tőle a hajam másnap. Persze az eddigiekből okulva nem használnám huzamosabb ideig, viszont mélytisztító samponként mással felváltva használva rendben van.
Plusz egy csillag.

Plusz egy csillag.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Polysorbate 20
Illatanyagok: Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Litsea Cubeba (May Chang) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.