Faith In Nature

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2012. április 11.

Kategória:   Hajápolás

Hajbalzsam normál és zsíros hajra.

ZitaBalaton

2018. február 19.

Csupán két szag van, amivel ki lehet üldözni a világból. Az egyik a pacal - szerencsére ettől egy kozmetikum esetében nemigen kell tartani, a másik a teafa. Szóval fene megette, miért épp ez a balzsam jó a hajamra!? A jojobás samponnal párosítva nálam verhetetlen a korpa és a zsírosodás ellen. A kétnaponkénti hajmosás vígan és dalolva kitolva 4-5 napra! Mondjuk kénytelen voltam orrdugóra is beruházni, mert a szaga még mindig elviselhetetlen, de ez ugye ízlés kérdése, úgyhogy szó nélkül megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 19.

wadeper

2015. május 23.

Nagyon szerettem a samponnal együtt az illatát, a hatását az érzékeny, tönkrement fejbőrömre. Pár használat után teljesen rendbehozta és eltüntette a korpát. Viszont a hajam a tubus vége felé egyre kiszáradtabb lett tőle, muszály váltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Aquariusgirl

2014. április 21.

Samponjával együtt próbáltam ki, tulajdonképpen tetszett, amit a hajammal tett. Zsírosodásra hajlamos a hajam és szög egyenes, csak lógni szeret :-) A zsírosodáson nem vettem észre változást, viszont úgy feltöltötte a hajam, hogy még kezelhetetlenebbé vált :-). Az illata nagyon natúr, tényleg teafa olajos, én szerettem. Nem vettem újra, hogy miért? Talán, mert tényleg csak csúszkált a hajam össze-vissza, az ára sem kevés és beszerzni sem annyira egyszerű, ott, ahol lakom. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 21.

trianka

2012. november 13.

Nagyon hatékony kondícionáló, a hajam könnyen fésülhető és selymes tőle, és hajszárítás után, de még hajvasalás előtt sem nézek ki úgy, mint egy oroszlán. Kipróbáltam úgy is, hogy tettem belőle a hajtöveimre, és úgy is, hogy nem, ha tettem a tövekre is, akkor kicsit hamarabb zsírodosodott, nem jelentősen, de azért inkább csak a végekre kenem, többnyire minden kondícionálóval így járok el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Kiara

2012. június 14.

Én szeretem. Nem irritál, kicsit jobb a korpásodás is, szép, kezelhető a hajam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Limonene
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!