Best of Beauty 2019

Faith In Nature

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. november 14.

Kategória:   Samponok

Normál vagy zsíros hajra

Kizárólag növényi eredetű, természetes anyagokat tartalmaz. Parabén mentes, tartósítószert az alkotóelemek még nyomokban sem tartalmaznak. PH értéke hasonló a fejbőr pH értékéhez.

A tengeri hínár magas ásványi anyag tartalma révén táplálja a fejbőrt, szabályozza a PH-értékét és elősegíti a nedvesség-tartalmának megőrzését. Megfelelő választás lehet korpásodás ellen is. Ebben a Faith in Nature samponban a bio kivonat az érintetlen környezetből és mélytengeri hínárból származik, nem pedig a partra kivetett, elhalt hínárból. A színtiszta illóolajok a termék hatékonyságát és illatát javítják.

Környezetbarát termék.

GoldTree

2018. november 14.

A korpás fejbőrön rontott, eddig csak néhány helyen volt, de ennek a samponnak köszönhetően az egész fejbőr érintett lett. Másnap zsíros tőle a haj, harmadnapra egyszerűen brutális, vállalhatatlan. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

LunaLMayer

2018. április 6.

Faith in nature samponokbol kb ez az 5.fajta amit próbáltam. Mindet nagyon szerettem, nagyon ajánlom a márkát, akarmelyiket is választjatok belőle. Az összes közül viszont ez a kedvencem! nekem fényes erős tőle a hajam és ritkábban mosom (kb 4-5naponta). Van belőle hinaros citrusos verzió is, az ugyan ilyen hatású volt szamomra. Szerintem könnyebben habzik ez a fajta, mint a többi a markabol. Annyit teszek belőle mint amennyit egy normál samponbol is tennek. Amikor először mosom, akkor még nem szokott habos lenni, de szerintem így is felszedheti a koszt, mert amikor másodszorra mosom már nagyon nagyon jól habzik. Tényleg érezhetően ég és föld a különbség habzasban, amikor először mosom át vele, mint amikor másodjára. Végeredményben pedig szép egészséges hajat kapok :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

Boboka89

2018. március 19.

Szerettem,a hatásáról semmi rosszat nem tudok mondani,de ennyi pénzért nekem nagyon nem volt gazdaságos,hipp-hopp elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

wiicktoria

2015. január 30.

szuper.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

szuper.:)

martissima

2014. július 29.

Sajnos nekem nem működik :(
Az illata nagyon kellemes, az összetevők szépségesek, nagyon szerettem volna szeretni...
De soha semmitől nem zsírosodott még ennyire a hajam.
Mosás után valódi kihívás kifésülni, a szárítást követően pedig lapos, seprűs, balzsam nélkül kezelhetetlen az amúgy egyenes, hosszú hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Sajnos nekem nem működik :(
De soha semmitől nem zsírosodott még ennyire a hajam.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Egész jó kis sampon, totál tiszta érzése volt az embernek tőle, szinte olyan csikorgósan tapadt a haj az ember kezéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

sirmanc

2014. április 22.

Az ára kedvező. A hajam puha és tiszta tőle, de lelapult, fénytelen és enyhén zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 22.

Monini

2014. február 9.

Nagyon megszerettem és egy jó ideig használtam is, de aztán valószínűleg hozzászokott a bőröm és gyengült a hatása. Összességében viszont jó kis termék, idővel lehet még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Barack

2013. augusztus 25.

Az illata nagyon tetszett, a hatása kevésbé. Tusfürdőnek használtam el. Szárított és olyan semmilyen volt a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Lunita

2013. augusztus 22.

puha és fényes lett tőle a vékony szálú, hátközépig érő,zsírosodásra hajlamos hajam.
citrusos jellegű illata van,nem sokáig érezni. kevés mennyiség is jól felhabzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Ammonium Laureth Sulfate, Polysorbate 20
Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Limonene, Linalool, Citral

Lásd még: algakivonat.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.