Fáma

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anubisfuentes, Módosítva: 2011. július 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

MelindaBB

2016. június 22.

Nem vettem észre, hogy különösebben használna a pórusokra, de selymes arcbőrt hagy maga után és az illata is tetszik.
Nem veszem újra, de jó lassan el fogom használni a tégelyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Nem veszem újra, de jó lassan el fogom használni a tégelyt.

Rekri

2012. július 11.

Nekem nem lettek "szűkebbek" a pórusaim. Nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Nekem nem lettek "szűkebbek" a pórusaim. Nem használt.

MiaMatschinson

2012. február 9.

Régebben vettem egy dobozzal, mert hajlamos vagyok időnként rohamot kapni, és szétnyomkodni az arcomat (szerencsére leszokóban), de sajnos nem igazán segített a rombolás eredményét csökkenteni, bár pakolásként használtam. Egy sima aloe vera gél sokkal jobb hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

simple

2012. február 2.

Nekem nagyon jó, ahogy felkenem azonnal érzem hogy elkezd dolgozni. Én pakolásként használom, és a kinyomkodott bőrre viszem fel. Húsz perc után mosom le, és gyönyörű szép lesz utána a bőröm, és olyan selymes mint egy babáé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

salatasara7

2012. január 4.

Én a nappali és az esti krémem felvitele előtt használom, vékony rétegben. Kellemes érzés és úgy vettem észre, hogy kissé összébb húzza a pórusaimat és halványítja a pattanás után megmaradt pirosságot. (Igaz ritkán vannak pattanásaim, így lehet, hogy nekem jobban használ.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 4.

Viki000

2011. augusztus 11.

Nekem sem vált be. Nem vitte le a gyulladásokat (pedig azt írja, arra is jó), nem húzta össze a pórusaimat. Az állaga nyúlós, ragacsos, rossz érzés, amikor felkenem. Mintha nem levegőzne a bőröm. Többet biztosan nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

yasmine1122

2011. július 3.

Én használtam, de semmi változást nem láttam. Nem lettek kisebbek a pórusaim és az arcom sem lett szebb. Nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.