Fáma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andicska, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Fáma Szőlő C plusz gél különleges szőlő (Vitis Vinifera L.) kivonatot és sejtvédő hatású C-vitamint tartalmaz. Így a készítmény a fáradt bőrt feszessé fiatalossá varázsolja miközben azt intenzíven hidratálja. A gélt vékonyan vigyük fel a bőrfelületre, amely maradék nélkül felszívódik. Pakolásként alkalmazva a gélt vastagabb rétegben használjuk, majd 20 perc után a bőrfelületet langyos vízzel alaposan mossuk le.

Kiszerelés: 250 ml

Beni1234

2012. július 17.

Pakolásként nem kedvelem, nekem jobban bevált kis mennyiséget bemasszírozni, ami kb. 1 perc alatt felszívódik. 40 fokos melegben krém helyett is elég, de normál esetben a nappali/éjszakai krémem alá használom. Kifejezetten feszesítő hatású, illatra semleges, nem marad ragacsos az arcom. Úgy látom, hogy mattítja a bőrömet, és a "T" zónában mintha a pórusokat is összehúzná. Legalábbis, ha nem használom, akkor látom a hiányát. Hihetetlenül gazdaságos, én vagy 1,5 éve vettem, és még nem fogyott el napi használat mellett sem, és meg sem romlott. Szerintem újra megveszem, bár most a liposzómással szemezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 17.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak