Fanola

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 7.

Kategória:   Hajfestékek

Krémes állagú, keratinnal, világosító tulajdonságokkal rendelkező aranynal és tápláló argán olajjal gazdagított permanens festék, amely optimális gondozást biztosít a hajfestéskor, hatékonyan védi azt és selymes, hidratált és fényes marad lesz a haj. Biztosítja a színpigmentek behatolását és tömítését a hajszál szerkezetében, hogy intenzív, fényes, élénk és tartós árnyalatokat adjon a hajnak, anélkül, hogy befolyásolná a fejbőr vagy a hajszálak integritását. Nem tartalmaz ammóniát.

LUNACICA

2021. január 11.

Én a 10.0-ás színt használom a FANOLA ORO THERAPY 24K GOLD AKTIVÁTOR 30 VOL. 9% együtt,ezzel festette a hajam a fodrászom is,csak ugye a Korona vírus miatt kénytelen voltam házilag elkezdeni hajamat festeni itthon tavasz óta. :/ És ahhoz képest,hogy még soha életemben nem festettem itthon,egyedül a hajam,és világos szőkére festem,ami nem a legegyszerűbb házilag (legalábbis,hogy szép legyen a végeredmény :) ),nekem tökéletesen működik,már jópárszor használtam,és soha semmi problémám sem volt,és nagyon szép,tartós a végeredmény.Nem lesz sárga a hajam,nem fogja be a fejbőröm,nem csípi,nincs kellemetlen illata,szóval én maximálisan megvagyok vele elégedve!Nekem egy doboz három festésre elég (lapockáig ér a hajam),így szerintem nagyon jó az ár -érték aránya.És nem tudom,hogy a benne lévő arany,vagy argán olaj miatt van,de nagyon szép,élénk,tartós a hajszínem mindig.Mondjuk én a Fanola oro therapy samponját és pakolását használom,és tökéletesen megvagyok elégedve a végeredménnyel. Aki szeretne egy új,minőségi hajfestéket kipróbálni,annak csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.