Fanola

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. január 7.

Kategória:   Hajfestékek

Krémes állagú, keratinnal, világosító tulajdonságokkal rendelkező aranynal és tápláló argán olajjal gazdagított permanens festék, amely optimális gondozást biztosít a hajfestéskor, hatékonyan védi azt és selymes, hidratált és fényes marad lesz a haj. Biztosítja a színpigmentek behatolását és tömítését a hajszál szerkezetében, hogy intenzív, fényes, élénk és tartós árnyalatokat adjon a hajnak, anélkül, hogy befolyásolná a fejbőr vagy a hajszálak integritását. Nem tartalmaz ammóniát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorka19770330

2022. május 3.

Most először használtam ezt a festéket, de nem biztos hogy újra veszem. A festék állaga fantasztikus, nem csöpög és a szaga is elviselhető. A hajam puha lett , nem roncsolódott. Viszont az őszfedése nem a legjobb. Valószínűleg hajtól is függ, az enyém vastagszálú és tele van vörös pigmentek kell. Nem egyszerű festeni. A tartóssága miatt levonok egy csillagot, mert a 4.mosásnál már kopott. Sok festéket kipróbáltam már, de eddig ez a legjobb. De még keresem a tökéletest. A színe viszont gyönyörű

update: a festéket nem vettem újra, de nemrég a fodrász ezzel festette be a hajamat. Soha többé. Azóta rettenetesen hullik a hajam és a tartóssága sem változott

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 3.

Bogi513

2021. október 27.

Imádom! Puha, fényes lesz tőle a haj. Nem irritál, nincs kellemetlen illata, mert ammóniamentes. Nagyon krémes, látszódik már rajta hogy az argán olaj benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

betty007

2021. augusztus 9.

A jó vélemények miatt gondoltam kipróbálom, kicsit újítok hajfestés terén, hát sikerült, csak a hajam nagy része bánta az újításom eredményeképpen. Széttörte a hajszálaim, csupa szálka lett a vége. Azt gondolom ezek az olasz márkájú hajfestékek nem minden esetben szerencsés választás vékony szálú érzékeny hajra. Nekem használhatatlan, rengeteg kárt csinált a hajamban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

LUNACICA

2021. március 15.

Én a 10.0-ás színt használom a FANOLA ORO THERAPY 24K GOLD AKTIVÁTOR 30 VOL. 9% együtt,ezzel festette a hajam a fodrászom is,csak ugye a Korona vírus miatt kénytelen voltam házilag elkezdeni hajamat festeni itthon tavasz óta. :/ És ahhoz képest,hogy még soha életemben nem festettem itthon,egyedül a hajam,és világos szőkére festem,ami nem a legegyszerűbb házilag (legalábbis,hogy szép legyen a végeredmény :) ),nekem tökéletesen működik,már jópárszor használtam,és soha semmi problémám sem volt,és nagyon szép,tartós a végeredmény.Nem lesz sárga a hajam,nem fogja be a fejbőröm,nem csípi,nincs kellemetlen illata,szóval én maximálisan megvagyok vele elégedve!Nekem egy doboz három festésre elég (lapockáig ér a hajam),így szerintem nagyon jó az ár -érték aránya.És nem tudom,hogy a benne lévő arany,vagy argán olaj miatt van,de nagyon szép,élénk,tartós a hajszínem mindig.Mondjuk én a Fanola oro therapy samponját és pakolását használom,és tökéletesen megvagyok elégedve a végeredménnyel. Aki szeretne egy új,minőségi hajfestéket kipróbálni,annak csak ajánlani tudom.Szerintem ár-érték arányban nagyon jó! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 15.