Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   bioboltok, online

Az illat, mely előcsalogatja a lélek belső mosolyát. Mély, dinamikus, ugyanakkor gyümölcsös a frissítő mandarin, grapefruit és narancs által. A szív a mimóza, a narancs és a benzoin napos árnyalatait egyesíti.

Nancika

2017. január 17.

Már nagyon sokan kérték tőlem a blogon, hogy írjak olyan parfümökről, amik nem csak állatkísérlet-mentesek, de természetesek is. Mivel nem sok ilyet találtam, ezért megrendeltem az Ecco-verdéről a minta méreteket az összes ott kapható parfümből. Még csak most érkeztek meg a minták, úgyhogy egyelőre csak barátkozunk egymással.

Ez az egyik legkevésbé szimpatikusabb illat a csomagból: kereskés, savanykás (tehát egyáltalán nem az én világom), nekem a gyerekeknek készült, bénább parfümök jutnak róla eszembe. Lehet, hogy valakinek nagyon jól áll, nekem sem papírra fújva, sem pedig a bőrömön nem tetszett.

Mindenképpen pozitív, hogy nem végeznek állatkísérleteket, ráadásul természetes is, de nekem ez túl sok. :(

Még jövök update-elni azért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Még jövök update-elni azért. :)

natasa

2014. március 25.

Parfüm? Na ne már. Ez - és a többi általam próbált Farfalla "parfüm" - inkább egy olcsóbb locsolkodó kölnire emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.