Farfalla

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ingyombingyom, Módosítva: 2015. június 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Higgadtság, nyugalom, békesség, derű. Segíti a mély relaxációt, és a belső békesség elérését a nyugtalan tudat számára. Csodálatos olaj egy megerőltető nap után. A hatás fokozása érdekében minden üveg tartalmaz egy kevés magnezitet.

Alkalmazható: Arcra, testre masszázshoz és fürdőhöz. Gyengéden masszírozzuk az arc és a test bőrébe.

• teljes testmasszázs: ugyanúgy lehet alkalmazni, mint a masszázsolajakat. Mindennapos testápoláshoz a nedves vagy a száraz bőrre kell felvinni, gyorsan beszívódik.
  • reflexzónák masszázsa: kéz, láb, hát stb. Az egész testet stimulálja, erősítő és támogató hatásával.
  • fürdőolaj: 2 evőkanál a teli kádhoz, beburkolja és megérinti a lelket. A bőr puha és bársonyos lesz. Tökéletes lábfürdő esetén is.
  • csakra olaj: egyes energiaközpontokra néhány cseppet felviszünk és körkörös mozgással energetizáljuk a centrumot.
  • auraerősítés: az olajok erőteljes energetizáló hatása révén, könnyen és lágyan a test körül eloszlatni.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Linalool, Limonene