Farfalla

Ár:   6240 Ft és 18 840 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   6240 Ft és 18 840 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, online

Olyan, mint három lépéssel a föld fölött járni. „Nuvola” annyit jelent olaszul: „Felhő”  mely, ahogy mondják, nemcsak utánad fordítja az emberek fejét, de körbe is perdíti őket. Friss és sokoldalú illat, szíve nagyon nőies és púderszerű. Ebben a természetes parfümben neroli, bergamot, ylang ylang, vanília és szantálfa hangsúlyozza viselőjük vonzerejét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nancika

2017. január 17.

Már nagyon sokan kérték tőlem a blogon, hogy írjak olyan parfümökről, amik nem csak állatkísérlet-mentesek, de természetesek is. Mivel nem sok ilyet találtam, ezért megrendeltem az Ecco-verdéről a minta méreteket az összes ott kapható parfümből. Még csak most érkeztek meg a minták, úgyhogy egyelőre csak barátkozunk egymással. Felfújáskor nagyon nem finom, viszont egy pár perc elteltével tényleg valami nagyon kellemes kicsit púderes, talán egy cseppet fűszeres, kellemes illata lesz.

Jelenleg az összes minta közül ez tetszik nekem a legjobban, mivel stílusra talán ez áll a legközelebb életem legkedvesebb parfümjéhez. (Ha listáznom kellene, hogy mi volt az a három állatkísérletes termék, amit a legnehezebb volt letennem, akkor a sorrend a következő lenne: 1. Chanel No 5. Eau Premiére, 2. Syoss Oleo Intense hajfesték, 3. Maybelline szempillaspriál). És nagyon sokat kerestem valami Chanelre hajazó illatot, ez pedig a stílusában és valami nagyon gyenge kis mellékillatában talán olyasmi. Papírra fújva nem tetszik (ahogy a Chanel sem), de magamon érzem ugyanazt a mellékillatot, amit a szerelmemnél is éreztem. Szomorú volt az elválásunk, remélem, most megtaláltam az utódját. Ha pedig a korábbi Nagy Ő borsos árához hasonlítom ennek az árát, akkor még kifejezetten olcsó is.

Egyelőre azért nem szerelem első látásra. :)

Később még jövök update-elni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Egyelőre azért nem szerelem első látásra. :)

Később még jövök update-elni. :)

Beya

2014. május 2.

Ez a kedvencem a Farfalla parfümök közül. Kellemesen édeskés az illata. És a "mérges" parfümök sem olcsóbbak, ha valóban minőségi darabot vásárol az ember. Én a bio életmódom előtt Hugo Boss Deep Red-et használtam, az is kb. ilyen árban van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 2.

natasa

2014. március 25.

Erről is csak azt tudom írni, mint a többiről: gyenge, nem kifinomult, nem kellemes, drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.