Farfalla

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 2 890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zfru, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Wellbe, 2790 Ft

A damaszkuszi rózsaszirmok vízgőz - desztillációja során keletkezik. Tisztító, pórusösszehúzó, kiegyensúlyozó tulajdonsággal rendelkezik. Minden bőrtípus mindennapos ápolására használható. Borogatások, parfümök és borotvavíz éppúgy készíthető belőle, mint hajápolószer. Mivel nagyon bőrbarát, ezért a babák bőrápolására is használható: kisebesedett babafenék, szoptató anyák kisebesedett mellbimbói, ekcéma esetén. A túlerőltetett szemnek valódi jótétemény, sőt a kötőhártya – gyulladás esetén is eredményesen alkalmazható. A frissen mosott ruháknak vasalás közben egy cseppnyi luxust kölcsönöz. A frissen mosott ruháknak vasalás közben egy cseppnyi luxust kölcsönöz.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Wellbe
Ár: 2 890 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

kiprobaltam.hu

2013. március 3.

Fincsi, főleg tonikként használom. A kedvencem mostanában a Farfalla arctonik érett bőrre (Aloe Shea termékcsalád), a rózsavíz viszont sokoldalúbb és az ára is kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Illatanyagok: Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral, Eugenol, Farnesol

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.