Farfalla

Ár:   6240 Ft és 18 840 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2019. április 29.

Ár:   6240 Ft és 18 840 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   bioboltok, online

Fűszeres, keleties illat

Bio termesztésből származó illóolajokkal, bio rózsavízzel, bio alkohollal. Pazar illatú natúrparfüm, a reggeli nap első sugara által érintett bimbózó narancsvirág és a fehér rózsa illatával. Értékes rózsaolajjal és a nap csókolta bergamott frissességével gazdag illatvilágot alkot. Az írisz tisztaságához egy csipetnyi vanília társul, melyhez a szívet a szantálfa adja. Finom, púderes illatával átöleli viselőjét. NaTrue által minősített biokozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nancika

2017. január 23.

Már nagyon sokan kérték tőlem a blogon, hogy írjak olyan parfümökről, amik nem csak állatkísérlet-mentesek, de természetesek is. Mivel nem sok ilyet találtam, ezért megrendeltem az Ecco-verdéről a minta méreteket az összes ott kapható parfümből. Még csak most érkeztek meg a minták, úgyhogy egyelőre csak barátkozunk egymással.

A rózsából mondjuk eleve sejtettem, hogy egy kicsit "locsoló kölnis" lesz az illata. Frissen fújva a többi Farfallához hasonlóan ez sem kellemes. Tömény és engem a leginkább egy (kevésbé jobb) füstölő illatára emlékeztet. Ahogy telik az idő, valóban kicsit púderesebbé válik, ami előny, mert én kifejezetten rajongok a púderes illatokért. Viszont attól függeltenül szerintem még mindig nem az igazi. :)

De még jövök majd update-elni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

De még jövök majd update-elni. :)

natasa

2014. március 25.

Mintaszettből próbáltam. Gagyi és drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

Mintaszettből próbáltam. Gagyi és drága.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool