Farfalla

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 24.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Mindennapos védelem

Gyengéd dezodor nemes fák egzotikus illatával. Hatékonyan, mégis természetes módon dezodorál.

Nem tartalmaz alumínium sókat

Szendi

2013. január 10.

Kedvesemnek vettem egyet próbaképp. Szeretném, ha ő is odafigyelne, hogy ne "mérgezze" magát káros, vegyi összetevőkkel. A farfallát már rég ismerem és tudom, hogy nagyon jó, tiszta termékeket gyárt. Két hete használja és nagyon bevált neki, jó illata van tőle még a nap végén is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

appdina

2013. január 9.

Eleinte nagyon jónak tűnt ez a termék, de aztán, ahogy fogyott, egyre vesztett a hatékonyságából. A végére konkrétan büdösnek éreztem magam tőle, ami biztos, hogy ettől a terméktől volt, mert amikor másnap másik (natúr) terméket használtam, nem volt ez a szageffekt... Lehet, hogy csak hozzászokott a bőröm, nem tudom... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.