Farmacy

Ár:   $56   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 g, 50 g és 117 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. december 29.

Ár:   $56
Kiszerelés:   15 g, 50 g és 117 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a gyógyító mézes maszk erős antioxidánsokkal dúsított, és intenzíven hidratál.

Megoldást jelenthet száraz, fakó, durva felszínű, egyenetlen textúrájú, rugalmatlan bőrre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nessy

2022. április 14.

Kis kiszereléseket tartalmazó ajándékcsomagban volt ő is, én azért éreztem némi hidratáló, simító hatást, de ez a maszk legfőképp egy élmény.
Nagyon jó az állaga, mint egy keményebb méz, utána fehér krémes habbá változik és enyhén melegít. Szerencsére nem zsírosít. Az illat enyhe, nem émelyítően édes (ettől kicsit féltem). Ha teljes áron, nagy kiszerelést vettem volna meg, én is csalódott lennék...nagyon aranyos és szép a tégely, fa kupakkal, szívesen elhasználom a 15 grammot, de nem fogom újravenni valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

ABarbara

2021. május 3.

Sajnos nagy csalódás volt ez a maszk, felvitel közben fehérré változik és kellemesen melegíti a bőrt, de sajnos csípte a bőrömet és inkább szárította, mint hidratálta. Nem tudom ajánlani :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

lulley93

2020. február 9.

Nem tudom miert szereti, aki szereti. Masszirozas kozben feher kremme valtozik, kicsit melegszik a boron. Nem hidratal, nem csinal semmit. Szep, meg az osszetevok is kb, de ez nem er 2 pontot igy sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Echinacea Purpurea (Purple Cornflower) Root Extract, Honey
Vitaminok: Panthenol