Farmacy

Ár:   $56   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 g, 50 g és 117 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2018. december 29.

Ár:   $56
Kiszerelés:   15 g, 50 g és 117 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a gyógyító mézes maszk erős antioxidánsokkal dúsított, és intenzíven hidratál.

Megoldást jelenthet száraz, fakó, durva felszínű, egyenetlen textúrájú, rugalmatlan bőrre.

Nessy

2022. április 14.

Kis kiszereléseket tartalmazó ajándékcsomagban volt ő is, én azért éreztem némi hidratáló, simító hatást, de ez a maszk legfőképp egy élmény.
Nagyon jó az állaga, mint egy keményebb méz, utána fehér krémes habbá változik és enyhén melegít. Szerencsére nem zsírosít. Az illat enyhe, nem émelyítően édes (ettől kicsit féltem). Ha teljes áron, nagy kiszerelést vettem volna meg, én is csalódott lennék...nagyon aranyos és szép a tégely, fa kupakkal, szívesen elhasználom a 15 grammot, de nem fogom újravenni valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 14.

ABarbara

2021. május 3.

Sajnos nagy csalódás volt ez a maszk, felvitel közben fehérré változik és kellemesen melegíti a bőrt, de sajnos csípte a bőrömet és inkább szárította, mint hidratálta. Nem tudom ajánlani :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

lulley93

2020. február 9.

Nem tudom miert szereti, aki szereti. Masszirozas kozben feher kremme valtozik, kicsit melegszik a boron. Nem hidratal, nem csinal semmit. Szep, meg az osszetevok is kb, de ez nem er 2 pontot igy sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin, Echinacea Purpurea (Purple Cornflower) Root Extract, Honey
Vitaminok: Panthenol

Méz kivonat. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

A gyömbér gumójának a kivonata. A CosIng besorolása szerint maszkoló (kellemetlen illatot, ízt semlegesítő), tonizáló és bőrjavító összetevő, valamint illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.