Farmasi

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsikimi, Módosítva: 2015. november 11.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Tusfürdők

Puszedli83

2019. november 8.

Egyik ismerősöm foglalkozik ezzel, így rendeltem tőle. Az ára biztos nem 500 Ft,mert akciósan volt 900 valamennyi... Nem lett a kedvencem, az illata tetszett és nagyjából ennyi. Zselés állagú,ami szinte egyáltalán nem habzik. Nem tudom miért,de kicsit többet vártam tőle. Elhasználtam,de többet nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

Juccimo

2019. január 22.

Úgy vettem észre, hogy kb. az Avon mintájára Farmasi-tanácsadónőkké lehet avanzsálni, szóval valószínűleg egy ismerős ismerősének áldásos tevékenységéből kifolyólag jutottam hozzá több termékhez - így ehhez a tusfürdőhöz is, bár nem ilyen kiadásban. Színtelen, a szaga semmilyen, kicsit folyékonyabb géles tusfürdő, nem is igazán habzik - szóval tökéletesen jellegtelen termék. Elhasználgatom, de egy lépést nem tennék érte. Pozitívuma, hogy nem szárítja a bőrömet, nem viszketek utána - pedig én aztán sok mindentől, Balea tusfürdőket nem is nagyon tudok használni. Szóval ezért piros pont, de összességében nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Bonzee

2018. május 28.

Áprilisban találtam meg a Müller egyik "pénztár-mellé-kicsapott" akciója keretében.
Tetszett a csomagolása, és a kézmosó verziója nem volt leplombálva, úgyhogy sorban állás közben le tudtam csavarni, hogy megszagoljam. Kellemes, kedves illatnak találtam, megvettem a tusfürdőjét.
Kipróbáltam, és meglepődtem. Miután még csak nem is hallottam erről a márkáról soha azelőtt, zuhanyzás után órákig várakozam, mikor kezdek el viszketni. Semmi ilyesmi nem történt, ezért folytattam a kísérlezetést. Használtam pár napig, egyre inkább "nem létezik, hogy ez ennyire jó" felkiáltással. Hibát kerestem benne. Nem találtam. Muszáj volt visszacsattognom a Müllerbe még pár darabért.
Idestova két hónapja használom, és MÉG MINDIG NEM SZÁRÍTJA A BŐRÖMET!!! Nálam ez már simán belelóg a "csodaszer" kategóriába, viszi az öt csillagot.
Kár, hogy nem sűrűbb, akkor még gazdaságosabb lenne. Viszont nagyobb kiszerelésű is, mint az átlagos tusik, ami ellensúlyozza azt, hogy esetleg gyorsabban fogy.
Azt már a Ziaja termékeinél megtanultam, hogy egy tusfürdőnél nem kötelező a habzás ahhoz, hogy a kívánt / ígért hatást biztosítsa (vagyis baromira nem tisztít, hidratál, fiatalít stb. jobban csak azért, mert habzik) - tehát nem is hiányolom ezt a képességei közül. Sőt: ha egy olaj nekiáll habozni (habzani?), az azért minimum gyanús...
Úgyhogy pont jó ez így. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Úgyhogy pont jó ez így. :)

barbusus93

2018. február 27.

Pár hete használom a terméket, nekem nem igazán vált be. Alig habzik, így többet kell belőlem használnom, mint más tusfürdőkből. Nekem kissé szárítja a bőröm. Ami megmaradt persze elhasználom, de nem fogom újra venni, még szerencse, hogy ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

KozmaBne

2017. október 9.

Nagyon elégedett vagyok. a bőröm érzékeny, szinte mindentől viszketek, de ettől a tusfürdőtől egyáltalán nem. Nem szárítja a bőrömet, kellemes az illata. Egy teljes flakon használata után is meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 9.

siskin7

2017. október 7.

Jelenleg ezt használom, nem igazi elolvadok tőle verzió. De problémám ezzel sincs. Kiszerelés tetszik, illat tetszik, még az is hogy zselés állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

ingyombingyom

2017. március 3.

Sokat gondolkoztam mit lehetne írni erről a termékről . Összességében: semmilyen.
Enyhe illat, ami a tusolás után gyorsan elillan. Enyhén habzik , zselé állagú , fürdéskor alig különböztethető meg a víztől . Semmi extrát nem tud , még használat után is van egy olyan érzésem vajon használtam-e tusoláshoz valamit. Csak az nyugtat meg , hogy biztonságos összetevői vannak. Gyenge 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 3.

Valentine

2016. szeptember 14.

Akciosan akadtam rá a Müllerben, gondoltam egy próbát megér. Csatlakozom az előttem szólóhoz; zselés állag, átlátszó, a felpattintós kupak szerintem kifejezetten jó. Az illata nekem nagyon tetszik, kellemes, bár sok köze az argánolajhoz szerintem nincs. Ami nálam kifejezetten pozitív, hogy parabénmentes! :) Összeségében tetszik, lehet, hogy újraveveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Detti

2016. július 8.

Nekem az illatával nincs semmi bajom, szerintem kellemes. Engem az zavar egy kicsit, hogy ugyanolyan a flakonja, mint a samponé, így mindig olvasnom kell használat előtt, nehogy samponnal fürödjek. Habár gondolom, akkor sem történne tragédia. :) Szerintem teszi a dolgát, de semmi extra. Nem szárít, nem pattogok ki tőle, nem vagyok rá allergiás, ami azért pozitív néhány nagyon intenzív illatú tusfürdővel szemben... Tusfürdőben kísérletező vagyok, ezért 2x ugyanolyan terméket nem nagyon szoktam venni. Mindig találok az előzőnél érdekesebbet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 8.

Adnilem

2016. április 5.

A Müllerben vettem próbaképpen. Nem használtam még egyik terméküket sem. Fura, mert teljesen átlátszó, kicsit zselés cucc. Az illata is érdekes, de nem rossz, viszont nem az a fajta tusfürdő, amit az illatáért fogok szeretni. :) A kupakja a jobb fajta felpattintósok közé tartozik, nem körömgyilkos. A hatása....hát engem nem szárított, kellően tisztít és kb. ennyi. Tusfürdő, pont. Mást nem tudok mondani róla, nem lopta magát a szívembe. "Egynek jó" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate