Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tamasbobe47, az összetevőket feltöltötte: borii, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolók

Nagy mennyiségű E-vitamint és 80%-os Argánolajat,zsírsavakat tartalmaz.

vlilla93

2019. november 17.

Ahogy előttem is írták, nagyon híg az állaga, de nekem épp emiatt tetszik, mivel utálom a zsíros, nehezen kenhető testápolókat. Szőrtelenítés után szoktam használni. Én még nem találkoztam olyan testápolóval, ami ne hagyott volna maga után ragadós érzést, ez sem kivétel, de szerintem ez nem vészes. Külön plusz pont a pumpás megoldás, szerintem nagyon klassz. Illata kellemes, én szívesen ajánlom ezt a testápolót a mindennapokra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

ritusss90

2018. december 6.

Az illata es a pumpas megoldas nagyon tetszik, de a hatasa nem megfelelo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Az illata es a pumpas megoldas nagyon tetszik, de a hatasa nem megfelelo.

0808

2016. február 3.

Meglepően híg, folyós, nem erre számítottam. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, de nem érzem, hogy dolgozna benne az argán olaj!
Én is futtában dobtam a kosaramba a Müllerben, tetszett a külső a pumpás kiszerelés ill. az argán + koffein felírat, de csalódtam benne. 100% nem veszem újra.

UD: Elnézések közepette jelentem, ez nem is olyan rossz, bár továbbra is fennáll, hogy olyan lagymatag állagú cucc de meglepő módon a sarkamra egész jó. Kezdek megbékélni vele:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

birdie

2015. október 27.

A mosogató mellé vettem kézkrémnek, hátha így nem hagyom ki a kötelező krémezést mosogatás után. A Müllerben kaptam le a pénztár mellől egy akciós kosárból. Meg se néztem az összetevőit (mondjuk nem is tudtam volna, mert le volt ragasztva). Igazából a pumpás kiszerelése tetszett meg. Most használom vagy 5 napja mosogatás után, és néha bekenem napközben ha arra járok és észreveszem. Elég szilikonos érzést hagy a kezemen, de viszonylag hamar beszívódik. Úgy érzem, hogy selymesebb a kezem a használata óta. És úgy tűnik, hogy az esti, gazdagabb kézkrémem is hatásosabb így, hogy nem kifehéredett, kiszáradt kézre kenem rá, hanem olyanra, amit viszonylag karban tart ez a krém. Nem hiszem, hogy újravenném, mert szerintem csalóka ez a selymesség érzés. De majd meglátjuk hosszútávon. Addig is 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Nikolett81

2015. június 2.

Én már két flakonnal is elhasználtam, hátha... Testápolónak vettem, egy kicsit száraz volt a bőröm, de szinte semmit sem használt. Híg, jól kenhető, nem érzem benne a olajosságot egyáltalán. Normál bőrre talán, vagy kézkrémnek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

heineken_0116

2014. május 23.

ma használtam először! nagyon puha lett a kezem egy kis mennyiségtől jó érzésű és jó tapintású lett a kezem :) engem teljesen meggyőzött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.