Farmasi

Ár:   2879 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   110 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trixyyhprincess, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A termék 93% aloe vera sűrítményt tartalmaz, mely Ecocert-tel engedélyezett és IASC által hitelesített (Aloe Nemzetközi Tudományos Tanács). Védi az arcbőrt a bőrproblémák kialakulása ellen. Összetevője gazdag szőlőmag-kivonatban és gyors abszorpciós tulajdonsággal rendelkezik. Fellazítja a teljes testet és természetes fényt ad a bőrnek.

Dr. C. Tuna Aloe Gél+mask
Ár: 4500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: új, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, Foxpost

Stargazer

2020. február 8.

Hetente egyszer-kétszer használom, és egy arcmasszázs során ezt masszírozom a bőrömbe, ilyenkor nagyon jól beissza az arcom, és kis száradás után húzódik, érzem, hogy hat, és jobb állagú lesz tőle a bőröm. De mindennapi használatra nem tudnám elképzelni, ahhoz túl koncentrált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

adri0419

2020. január 1.

Egyáltaláln nem tetszett. Iszonyatosan ragadt tőle a bőröm, ráadásul egy ragacsos réteg maradt utána, ami majdnem 'megfojtott'. Megpróbáltam bemasszírozni, vártam vele, hátha, de inkább lemostam. Szörnyű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

wickygirl777

2019. július 22.

Napégés ellen vettem a nyárra, illetve kisebb bőrpìrok, száraz foltok ellen. Viszont, gondoltam egyet és szemkörnyékápolónak használom a nyári nagy melegben. Frissíti és hidratálja a bőrt, nekem be vált :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Alexandra8

2019. június 5.

Ritka rossz egy termék volt számomra. A bőrömön egy réteget képzett, nem hagyta a bőrömet szellőzni, nem szívódott be megfelelően hiába kentem fel vékonyan. Az ára is szörnyen magas, nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Zsuzzia

2019. április 9.

Szépen leviszi a pirosságot, esetenként a gyulladást. Könnyű felvinni, jó az állaga viszont nagyon nem szeretem azt a viaszos érzést, amit a bőrömön hagy, miután beszívódott. De hát ebből is látszik, hogy tényleg az van benne, ami rá van írva: aloe vera 100%. 4/5.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

knikolettv

2019. április 9.

Nekem elég "rossz" bőröm van, zsíros, egyenetlen, olykor pattanások, illetve régi pattanások hegei... Na és ez volt az, ami igazán hatott. Esténként szoktam egy vékony réteget felvinni, és amellett, hogy hamar beszívódik remekül kiegyenlíti a bőröm és puhává teszi. Konkrétan mióta ezt használom megszokták kérdezni, hogy nekem mégis mitől ilyen "makulátlan" a bőröm. :D Szóval recommend!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Coffee123

2019. április 6.

Napégésre próbáltam, de sajnos nem hozta a várt hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Napégésre próbáltam, de sajnos nem hozta a várt hatást.

mkdorina

2019. április 2.

Több aloe gélem volt már, de eddig ez a legszörnyűbb.....Csípi a kirepedezett, száraz bőrömet. Ami számomra rettentően furcsa, hogy iszonyatos erős illata van. Pedig tudomásom szerint az aloénak nincs illata. Az árát pedig kiváltképp sokallom! Ennyi pénzért inkább veszek Holika aloe gélt 3 tubussal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

nyarivani

2019. március 25.

Szettbe vettük, szuper termék. Nagyon jók az összetevők is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Szettbe vettük, szuper termék. Nagyon jók az összetevők is!!

kunsagikira

2019. március 18.

Száraz bőrre arckrémként is szuperül működik!
Égési sérülésekre egyenesen zseniális!
Tényleg megéri az árát,csak úgy mint az összes többi FARMASI termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Száraz bőrre arckrémként is szuperül működik!
Égési sérülésekre egyenesen zseniális!
Tényleg megéri az árát,csak úgy mint az összes többi FARMASI termék!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.