Farmasi

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   375 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puncus14, Módosítva: 2020. február 24.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciálisan az újszülötteknek és csecsemőknek kifejlesztett sampon hajra és bőrre szappanmentes összetételű. Nem irritálja és nem csípi a szemet, megtartja a bőr pH-jának egyensúlyát, a borágó olajnak nyugtató és bőrpuhító hatása van.

Nem tartalmaz semmilyen káros anyagokat, mint például a parabén, SLES, SLS, szulfátok és színezékek.

Ár: 2000Ft , Eladó: Mila04
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost előre utalással(+1000Ft)

Mila13

2021. január 20.

La roche-ról váltottam, mert a családban mindenki ekcémás, és a hatásos de drága tusfürdő meg testápoló helyett kerestem valami olcsóbb hatásosat. Nekünk nagyon is bevált, pont ugyan azt tudja, és még olcsóbb is. Plusz pont nálam, hogy SLS mentes, mig a drágább "versenytársánál" 3. helyen szerepel az összetevőknél....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.