Farmasi

Ár:   2559 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cucumiajsu, Módosítva: 2020. június 3.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A teafaolaj tartalmú tonik gyengéden tonizálja és összehúzza a pórusokat a bőr kiszárítása nélkül. A teafaolaj segít eltávolítani a mitesszereket és pattanásokat. Mindennapos használatra alkalmas a megfelelő arcgondoskodás részeként.

cucumiajsu

2020. május 27.

A Tea Tree Face Wash arclemosó zselé után szoktam áttörölni az arcomat ezzel a toniccal. Nagyon meg vagyok elégedve vele, mikor elkezdtem használni, az első pár napban a kritikus területeken kicsit csípett, de aztán helyre álltak a bőrhibák. Az arcbőröm sokkal szebb lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.