Farmasi

Ár:   1119 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Farmasin, Módosítva: 2018. február 1.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segít megelőzni a fogszuvasodást
  • Természetes védelmet nyújt a foglepedék ellen
  • Mélyen tisztítja a fogakat és az ínyt összetételének köszönhetően
  • Mindennapos tisztaságérzetet és frissességet biztosít a szájnak
  • Ideális választás a rendszeres szájápolásra
  • Üde leheletet biztosít a teafának és az intenzív menta íznek köszönhetően

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

greta19

2019. november 14.

Nekem nagyon bevált. Sajnos herpesszel, és aftával is küzdök(legalább egy évben egyszer mindig előjön). Ezért gondoltam kipróbálom, a teafa olaj fertőtlenítő hatása miatt. Többször újravásároltam, és 1 évig használtam. Ez idő alatt nem volt sem aftám, sem herpeszem. Az illata és íze mentolos, engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

Csillu9803

2019. augusztus 28.

Csak azért 4 csillag mert kevésbé habzik, mint más fogkrémek.
A teafaolaj engem nem zavar. Kellemetlen utóízt nem érzek. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Csak azért 4 csillag mert kevésbé habzik, mint más fogkrémek.
A teafaolaj engem nem zavar. Kellemetlen utóízt nem érzek. :)

infinitypurple

2019. augusztus 20.

A regisztrációs csomagomban kaptam, de nem nyűgözött le. Általában szeretem az erős mentolos fogkrémeket, de ezen csak a teafa olajat éreztem, emiatt kellemetlen, rossz íze volt. Az árát sokallom a teljesítményéhez képest, nem igazán érzem hasznosnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

TallodiZsofi

2019. augusztus 3.

Nekem nem jött be a Farmasinak ez a fogkréme, de mondjuk a többi se. Én szeretem, ha erős mentolos egy fogkrém, ez nem az. Az állaga sem az igazi, túl híg. Illetve, én azt sem éreztem, hogy olyan jól tisztítana, bár ez nyilván a fogmosási technikán is múlik. Nem egy olcsó fogkrém, nekem még a kezdőcsomagban volt benne, teljes árban tuti nem venném meg. Fluoridmentessége miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Cassy

2019. július 28.

Ami tetszik benne, az, hogy jó mentolos, de sajnos ezzel ki is fújt :( Nem érzem tisztának a fogaimat tőle. Ez ha elfogy, tuti nem veszek másikat belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

Amyle

2019. július 1.

Nem habzik annyira mint egy másik fogkrém elsőre furcsa is volt, azonban az érzékeny fogaimra nagyon bevált. Bár a tájékoztató nem írja szerintem még fehérített is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

magdalena047

2019. június 17.

Nagyon jó fogkrém, ezt használom mióta kipróbáltam. Mentolos, ami ritka fluorid mentes fogkrém esetében. Üde, friss lehelet. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

anett76

2019. június 17.

Szeretem, mert nekem fontos, h egy fogkrém fluorid és SLS mentes legyen. A multik által nyomatott fogkrémektől, szinte mindegyiktől az esti fogmosás után reggelre a szám belsejében kis fehér cafatokban jött le a bőr, gondolom lemarta a fogkrém... Ettől nincs ilyen problémám, meg úgy általában a natúr fogkrémektől sem szokott ez előjönni. Rendesen tisztít, kicsit mintha a fogínyvérzésemen is segítene. Csak az íze miatt nem kapja meg az öt csillagot. Az nagyon teafás, ha valaki szereti akkor nem gond, de én annyira nem vagyok oda érte. Viszont tovább tart a mentolos érzés, mint a másik szeretett fogkrémemnél (Neobio Varázsmogyorós), emiatt lehet, h újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 17.

Katell

2019. május 24.

Nekem nem jött be ez a fogkrém. Rossz az íze és nem is tisztít rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

Nekem nem jött be ez a fogkrém. Rossz az íze és nem is tisztít rendesen.

Pyross

2019. április 22.

Nincs kellemetlen utóíze, engem az íze sem zavar. Nem habzik annyira, ez tetszik is meg fura is. Szerintem semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 22.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1