Farmasi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lujza1104, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A gógynövény kivonatokat tartalmazó sampon gyengéden ápolja a hajat. Lila orchidea és búzacsíra kivonattal. Használata száraz hajra ajánlott.

Szilikon és parabén mentes termék.

martinkitty

2014. december 26.

Hááát... Nem túl bizalomgerjesztő, szerintem ez valami vegyszeres pacsmag, a macskámra sem kenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 26.

manocska8

2013. szeptember 10.

Én sajnos se nem az ellene, se nem a mellette tábort erősítem. Őszintén szólva én semmi különlegeset nem tapasztaltam használatakor. Talán kevésbé zsírosodott a hajam, de lehet ez annak köszönhető, hogy többet hordom felfogva, és így jobban ki tudtam húzni két hajmosás között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Sabinilla

2013. július 25.

Nagyon jó kis sampon, finom az illata, könnyű az állaga , mégis alaposan tisztít. Hiába száraz hajra való, nem zsírosodik gyorsabban tőle a hajam, 3-4 napot ugyanúgy kibír, mint a szilikonos társaival. Nemrég ismerkedtem meg a Farmasi márkával, először az aloés fogkrémjüket próbáltam ki, majd miután az bevált, megkerestem ezt a sampont is az Auchanban. Nagyon meglepődtem, mert a 700 ml-s flakon mindössze 300 Ft volt, és még mindig annyi, szóval lesz ami lesz alapon gondolkodás nélkül megvettem. Nekem szőkített hajam van, és tökéletesen funkcionál, alaposan tisztít, és nem lesz tőle gubancos, száraz szénakazal érzetem, mint más szilikonmentes sampon használata után. Ha egyszer elfogy, újraveszem biztos.

Most látom, hogy lehet , hogy nem is szilikonmentes , :-) nem számít, akkor is jó kis sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 25.

melange5014

2013. július 19.

Eszméletlen jó. A legnagyobb problémám a samponokkal hogy valahogy az én fejemen nem akarnak habzani, de ebből kevés is elég egy hajmosásához. Az illatának van egy kis gyógynövény beütése de nem vészes. Selymes, könnyen fésülhető használat után a hajam:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

sephora

2013. május 9.

Gyógynövényes sampon kategóriában szerintem kiemelkedő minőségű sampon.
A hajam félhosszú, a töve hamar zsírosodik, a vége száraz. Ez a sampon, jóllehet száraz hajra van, de mégsem zsírosítja gyorsabban a hajam tövét, mint bármely más sampon.
Mosáskor csak kis mértékben gubancol, az általam korábban kipróbált gyógynövényes samponokhoz képest.
Az illata kellemes, de nem az a tipikus gyógynövény illat. Krémes a habja és jól habzik. Szilikonmentes formula, majd feltöltöm az INCI-t.
Douglasban elvétve még kapható 990Ft-ért, de a www.bioszallito.hu oldalon csak 590Ft a 700ml-es kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

Gyógynövényes sampon kategóriában szerintem kiemelkedő minőségű sampon.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Triticum Aestivum (Wheat) Germ Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A közönséges búza csírájából nyert kivonat. Az A-, D- és E-vitaminok mellett tartalmaz B1-, B2-, B3-, B6- és F-vitaminokat is, de esszenciális zsírsavakban, ásványi anyagokban és fehérjében is gazdag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrkondícionáló hatású összetevő.