Farmasi

Ár:   2900 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. május 18.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Hajápolók

A szérum védi a hajat a hő okozta sérülések ellen. Összetétele azonnal beszívódik és hosszantartó szépséges fényt biztosít, nem nehezíti el a hajat.

Emeskem

2021. április 9.

A legjobb, amit árérték arányban találtam! A sampon kivételével nekem mindegyik csodát művelt a tragikusra szárított (hennázott) hajammal, puha, fényes, dús és isteni illatú. Ha lehetne, 6*-ot adnék rá!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

bernatd

2020. július 21.

Termékmintám van belőle, ezt használtam az utóbbi időben. A hajam végére szoktam egy pár cseppet felvinni, amely szép fényt ad és jól táplálja a hajvégeimet. Hosszútávon is egészséges kinézetű lett a hajam. Teszi, amit egy szérumnak kell, meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

greta19

2019. november 13.

Imádom! Nagyon sok sampont, hajvégápolót használtam már, és állandóan váltogattam őket. Egy ideig a legtöbb hozta a várva várt hatást, de egy idő után már nem, ugyanúgy töredezett és nehezen kezelhető lett a hajam. Már nagyon régóta csak ezt a hajvégápolót használom. A hajam eléggé hajlamos a töredezésre (vasalom is) de a termékcsaládot használva (sampon, balzsam, hajvégápoló) teljesen helyrerakta. Mióta használom a hajam egészséges, fényes, puha és könnyen kezelhető. Az illatát is nagyon szeretem, kellemes. A legjobb hajvégápoló amit eddig használtam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

infinitypurple

2019. augusztus 20.

Én is megvásároltam az egész szettet, és egyszerűen imádom! Puha és selymes lett tőle a hajam már egyszeri használat után is, illetve a tartásán is sokat segített.
Egy csodaszer!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Egy csodaszer!

timcsike04

2019. július 16.

Nagyon szép fényes és selymes lett a hajam, bár a Farmasi fokhagymás sampon szárítja a hajam, viszont ha ezzel bekenem akkor nagyon szép puha és fényes hajam lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

evievi

2019. április 13.

Csodaszer! Az egész szettet megvettem :) Sampon pakolás kifésülő spray szérum
Imádom! A hajamat nem kell vasalnom amióta használom a családot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Csodaszer! Az egész szettet megvettem :) Sampon pakolás kifésülő spray szérum
Imádom! A hajamat nem kell vasalnom amióta használom a családot :)

Avonlany

2019. április 9.

Nagyon tápláló és könnyen beszívódó olaj. Kellemes illata van és puhává varázsolja a hajat. Az ára nem a legkedvezőbb, de gyakran akciós és szettben megéri vásárolni :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, akinek nehezen kezelhető, vastag szálú haja van, mert nekem sokat szelídített rajta. Szárítás után észrevehetően egyenesebb a hajam és a vasalást is megkönnyíti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Farmasin

2019. március 17.

Imádom, a hajam gyönyörű lesz tőle...
Ragyogó, egészséges és puha tapintású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Imádom, a hajam gyönyörű lesz tőle...
Ragyogó, egészséges és puha tapintású

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate