Farmasi

Ár:   1760 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   375 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ehilda, Módosítva: 2017. július 11.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Damaszkuszi rózsa és rózsavíz tartalmú frissítő hatású hajsampon

iuliel

2019. november 30.

A rózsaillatot kedvelők számára kellemes illatú, de ennél többet nemigen tudnék kiemelni. Számomra se különösebben pozitív, se negatív hatással nem volt. Az összetevőlistát látva biztos, hogy nem fogom újra rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Suada77

2018. július 19.

Én nagyon szeretem a rózsaillatot, ezért is vettem meg. Az illata nem zavaró (csak hajmosáskor érezni az erős rózsaillatot), úgy meg pláne ha az ember imádja. Nekem a hajamra kifejezetten jót tesz hogy hidratál, nagyon lágy tőle amúgy a festett (jelenleg szőkére melírozott) sprőd hajam. Akinek nem kifejezetten száraz a haja, annak nem ajánlom, viszont azoknak egy próbát megér, akik olyan problémával küzdenek, mint én. A mennyiség sokáig elég, nem kell belőle sok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

vadvirag919

2018. június 24.

Ajándékba kaptam vagy valami olyasmi (egy ismerősöm adta tovább, a következő okok miatt)...
375 ml a fenti árért egészen jó is lehetne, a csomagolása masszív, szép, megtartom, ha végre kifogy. Az illata igazi, tömény, fullasztó rózsa. Mint a kertben, csak erősebb. Részemről boldog lennék nélküle. Jól habzik, nincs vele probléma mosás közben.
A probléma ott van, hogy kettő nap alatt zsírosbödönt csinál az ember fejéből. Egész pontosan a hajtöveiből, a végeket meg lehet után ápolni, mert közben kissé szárít is. Oké, hogy nyáron sokszor mosok hajat, de ez még így is necces. A samponnak az a dolga, hogy CSAK tisztítson. Pont. A többit elvégzi a balzsam/hajvégápoló/tudjatököm. Biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

szatmari.mariann

2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem. Isteni illata van,jól tisztît***"

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Nagyon szeretem. Isteni illata van,jól tisztît***"

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.