Farmasi

Ár:   555 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: valaholmessze, az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Samponok

Olajsavat és protein komplexet tartalmazó sampon gyenge, száraz és károsodott hajra.

Dea

2019. július 16.

Jól habzik, viszont úgy érzem szárítja a fejbőrömet, emiatt nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

Jól habzik, viszont úgy érzem szárítja a fejbőrömet, emiatt nem venném újra!

Endless

2018. augusztus 27.

Nem voltam teljesen elègedett az argán olajos változattal, a rozmaringosom megszűnt így muszáj voltam kipróbálni a Farmasi többi változatát. A város másik csücskèig mentem el ezèrt a csodáèrt, ès bár bő volt a választèk, az előttem hozzá szólóra hallgattam ès ezt vettem meg.
Emberek! Ez egy leírhatatlan csoda!!! Bírja egy hónapon át mert jól habzik, fantasztikusan tisztít, kellemes, vidám illata van, a hajam pedig mèg sose volt ennyire fènyes ès hidratált! Ha ez is eltűnne esküszöm egy kartonnal fogok rendelni belőle, olyan szuper!

Update vélemény: több mint egy éves használat után, azt kell hogy mondjam olajos hajpakolások után fantasztikus egy sampon, a megfelelő mértékben szépen lehozza az olajat és utána tökéletes és hidratált. De ha valamiért szünetelteti az ember a pakolásokat, akkor önmagában bizony szárazzá teszi a hajat. Nem rettenetesen, csak kissé, de szárazzá, ezért vennem kellett hozzá valamilyen más hajbalzsamot is. Mivel most Avonos módon önállósítja magát a Farmasi, ezért újragondoltam a helyzetet és jelenleg tökéletes INCI-jű csupa zöld babasamponokkal fogok kísérletezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

KaradyAnn

2018. május 14.

Nagyon szuper kis termék! Fényessé teszi a hajam, nem nehezíti el és 2-3 nappal kitolja a hajmosást nálam! Az illata is jó és sokáig elég.
Viszont nem találtam hozzá balzsamot, pedig az elkél nálam még egy ápoló sampon mellé is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

cintialaura

2018. március 13.

Szörnyűűű! Alig lehet kimosni, ha nagy nehezen sikerül is, a hajam tapad tőle és nagyon gubancolódik. Zsírosodáson csak tovább rontott. A szaga förtelem, de az lenne a legkevesebb ha legalább használható lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

0bikbik0

2017. december 3.

Érdekes. Olvasom a megelőző véleményeket, és teljesen az ellenkezőjét tapasztaltam.
Ez az első sampon, amit használva nem kell két-háromnaponta hajat mosnom, akár öt-hét napig is vállalható a fejem :-)
Fényes, puha, jól formázható lesz a hajam tőle, nagyon szép. (Pici hajvégápoló azért elfér még, de nélküle is okés.)
Ami nem teszik az illata, és hát az összetevői se valami fényesek. De hatásosak legalább :-)
Egy flakon végén járok, egyenlőre újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 3.

Egy flakon végén járok, egyenlőre újraveszem.

hajmanias0404

2017. november 26.

kellemes az illata,jol habzik ,csak hamar zsiros lesz tole a hajam .. az osszetevoi jok, ha vatogatom massal akkor megteszi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

katuc77

2017. október 19.

Azt hiszem, alaposan mellényúltam ezzel a samponnal. Az első használat után nem éreztem azt a tisztaságot, amit elvártam tőle, és amit máskor mindig (sampontól függetlenül) megkaptam. Pedig a szokásos módon, kétszer samponoztam a hajam vele. Nem is lett szárítás után sem olyan fényes és puha, mint szokott lenni. Mintha teljesen elnehezítette volna a hajam. Két napig bírtam, harmadik nap reggel már nem tudtam mit kezdeni a fejemmel, száraz sampon is kellett, hogy ne úgy nézzek ki, mint aki totál csapzott, zsíros hajú. De ezúttal még a Batiste sem tudott csodát művelni velem. Így még soha nem jártam 2 nappal a hajmosás után, még a férjem is megjegyezte :( Ennek ellenére este ismét ezzel mostam hajat, mivel nem tudtam még új sampont venni. Most egy fokkal talán szebb az eredmény, nem éreztem olyan "koszosnak", elnehezültnek a hajamat. Legszívesebben pontot sem adnék rá!! Nagyon sajnálom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

kisizé

2017. július 29.

Nem vagyok elájulva tőle, mintha kicsit korpás lenne tőle a hajam, de gyorsabban zsírosodik, az biztos. Az illata egészen kellemes, olyan szappanos, az állaga is jó, jól habzik. De az ígérteket nem váltja be, nem hidratálja a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

CzFru

2017. január 16.

Nagyon szerettem! Egy ideje nem láttam polcokon, így gondolkodom a rendelésen. Kenterbe veri a többi farmasi sampont.
Zsírosodásra hajlamos hajam van, de a hajvégek szárazak. Ez segített, a zsírosodást is lassította és a hajvégek is puhák voltak. Az illatát is nagyon szerettem.
Nagyon kevés elég belőle, jól lehet eloszlatni, így egy flakon nagyon sokáig tart.
Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Újravevős :)

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.