Farmasi

Ár:   900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   280 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DittiDell, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   tanácsadók
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Tökéletesen eltávolítja a sminket és egyéb szennyeződéseket, míg gyengéden ápolja és hidratálja az arc érzékeny bőrét. Visszaadja a bőr frisseségét és megakadályozza a bőr kiszáradását.

Zsuzska79

2018. augusztus 10.

Hát ez nekem nem jött be. Nem látszott az üvegen az összetétele ráadásul katalógusból vettem. Amiben természetesen nincs feltüntetve az összetétel. Az arcom nagyon nem szereti a mentolt. Lassan fogy. Mindig meggondolom, hogy használjam-e. Valakinek biztosan jó, de nekem sajnos nem megfelelő. A gyengédség nem igaz részemről. Az illata nagyon jó, igazi uborka illat. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Tiszavirag

2016. szeptember 27.

Nekem nagyon bevált. Imádom! Sminklemosásra inkabb a tejes verziót ajánlom, mert a tonik picit csíp. Nagyon uborkás az illata. Kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Rure90

2015. október 22.

Állatkísérlet-mentes, tehát már megérte megvenni. Nem volt drága, és ahogy nézem sokáig kitart. Jó illata van (nem gondoltam, hogy uborkás tonikra ilyet fogok írni). Szerintem megfelelő. Egyetlen egy hátránya, hogy szembe kerülve szétszakítja a szemet ,annyira csíp. A leírásban benne van, hogy könnyedén távolítja el a sminket, de az is le van írva, hogy szembe nem kerülhet. Én voltam a bamba, hogy nem olvastam el, de csak azért nem, mert hozzá voltam szokva, hogy az előző arctisztítóim nem irritálták a szememet. De ha odafigyelek (és a szememről másképp mosom le), akkor nincs vele bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Erika80

2015. április 18.

Pénztárcakíméletből és nem mellékesen mert nem tesztelik állatokon, vettem egyet, azt hittem gagyi lesz és szárít meg minden, de nem így lett. Teljesen meg voltam vele elégedve. Szeretem és fogok még vásárolni belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.