Farmasi

Ár:   5100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadók   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milli91, az összetevőket feltöltötte: Anetty, Módosítva: 2019. január 24.

Lelőhely:   tanácsadók

Kisimítja a bőrt, azonnal eltakarja a pórusokat és a finom ráncokat. Növeli az alapozó tartósságát.

kaplaane

2020. szeptember 23.

Könnyű eldolgozni, kiegyenlíti a bőrömet, szépen megmarad rajta az alapozó és tartós lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

TimyeK

2020. június 11.

Isteni ez a primer. Nagyon pici pötty elég belőle, szépen el lehet dolgozni, bársonyos lesz tőle a bőröm, a pórusaim szinte eltünteti és nagyon tartóssá teszi a sminket. Pattanásosodásra hajlamos bőrömnek problémát nem okozott. Szettben vásároltam, nagyon kedvező áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Dia98

2020. január 11.

Bársonyos és egyenletes bőrt eredményez. :) Elég tartós lesz tőle az alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Bársonyos és egyenletes bőrt eredményez. :) Elég tartós lesz tőle az alapozó.

Nensi

2019. december 24.

Ez a primer az etalon! Annyira barsonyossa és egyenketesse varázsolja a borfelszint, mintha csak lecsiszoltak volna! Bámulatos, amit képes elérni az alapozóval együtt használva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Annacska22

2019. július 25.

A transzparens primere nagyon bevált, puha bőrt varázsolt és tartósabbá tettem a sminkem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

demeve

2019. április 11.

Nagyon szép az eredmény, és főleg tartósabb a smink. A tág pórusaim halványabban látszanak, ha alapozás előtt használom. Az ára is szerintem nagyon rendben van. Van egy másik, a VFX Strobe, az egy party-primer, az ennél sokkal fogyósabb, ez ahhoz képest nagyon gazdaságosan használható. Nem tervezem lecserélni. 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 11.

Bananasz

2019. március 15.

Legjobb primer amit eddig használtam. Tényleg hosszantartó lesz tőle a smink és védi is az arcbőrt. Kicsit kicsi a kiszerelés,de elég egy kis cseppnyi belőle az egész arcra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 15.

claucat0

2019. január 10.

Eddig csak mintàt kaptam belőle de szerintem rendelni fogok mivel nagyon szèp hatàsa van,ès tènylegesen tartósabb vele az alapozò.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Kathe

2018. december 14.

Alapozó alà próbàltam ki és elégedett voltam vele. Puha, bàrsonyos bőrt varàzsol és tényleg tartósabb az alapozó. Mintàm volt, de màr leadtam a rendelést egy nagyobb kiszerelésre. Regisztràcióval sokkal olcsóbb, mint az itt feltüntetett àr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 14.

Anetty

2018. november 27.

Mintát kaptam ebből a termékből, de meg vagyok elégedve, szóval majd beruházok egy teljes kiszerelésre is.
Hidratálás után szoktam összekeverni BB krémmel és úgy viszem fel az arcbőrömre.
Nagyon sima lesz tőle a bőr és mintha tényleg tovább tartana a smink az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.