Farmec

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: AporBogarkaja, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Táplálja, revitalizálja és mélyrehatóan védi a kézbőrt. Az argánolaj rendkívül hatékony a száraz bőr ápolásában és a körmök megerősítésében.

AporBogarkaja

2015. június 1.

A tegnap vettem meg, hogy legyen valami, amit a táskámban hordhatok, és elővegyem, ha szükségem van rá. Elsősorban a szép összetevői, és az alacsony ára miatt vettem meg: Nos az illata nagyon finom, az állaga szintén a megfelelő zsírosságú a számomra. Nekem bejön, legalább is eddig jól funkcionál, de egy nap után, még nincs is igazán mint mondanom róla, az biztos, hogy nekem első használat után is valóssággal itta a krémet a kezem, és hosszan tart a puha, krémes érzés, de hogy csodákat fog-e művelni a kezemmel, nos az még a jövő titka. Nálam öt csillagot kap egyelőre, majd kiderül, hogyan fog viselkedni. :)

Update: elhasználtam a tubussal, és jól működött a kis táskábadobós kézkrémem, nagyon szerettem, diszkrét finom illat, könnyen beszívódik, és jól is hidratál, nekem puha kezeket varázsol, a mostani kézkrémem nem tud ennyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Lanolin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak