Farsáli

Ár:   $35 és $54   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty23, Módosítva: 2016. október 10.

Ár:   $35 és $54
Kiszerelés:   15 ml és 30 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

24 karátos aranyat tartalmazó bőrszépítő olaj, természetesen tiszta növényi összetevőkkel. A- és E-vitaminban, valamint omega zsírsavakban gazdag.

Ár: 8500 , Eladó: Kmitty
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen vagy utalassal
Kmitty

2019. augusztus 25.

Nagyon megszerettem, annak ellenere, hogy nrm vagyok tul jo baratsagban az olajokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

kami_ll

2018. december 25.

Nagyon száraz bőröm van, főleg most télen, szóval nekem simán beleférnek ezek az olajos arcápolók. És imádom. Eleinte csak éjszakára használtam heti párszor, mostanában viszont felfedeztem hogy smashbox matt alapozóm alá tökéletes. Sokkal szebb lesz a végeredmény, nincsenek száraz foltok, viszont mégse fényesedik át mivel jó minőségű alapozó. Szóval eléggé multi funkcionális kis csodaszer ez az olaj vegyétek bátran, biztos imádni fogjátok. Na meg az illata és arany darabkák is egy-egy plusz csoda :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

petruszanna

2018. december 17.

Imádom. Smink alá, rúzs alá, éjszakai szépítőnek úgyis imádnivaló, hogy zsíros a bőröm. Olyan lesz a fénye az arcomnak, mint amikor napon barnult, természetes fényt kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

bonitabalazs

2018. november 29.

Esténként használom és reggelre teljesen beszívja a bőröm.
Imádom az illatát, a kis arany darabkákat benne, de leginkább azt, hogy csodaszép lesz tőle az arcbőröm reggelre.
Mindenképpen újra fogom venni ha tehetem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Esténként használom és reggelre teljesen beszívja a bőröm.
Mindenképpen újra fogom venni ha tehetem! :)

cintuss95

2018. május 22.

Én leginkább téli hidratáláshoz vettem, és azt kell, hogy mondjam, szuper kis termék! Szerintem nagyon jópofa a csomagolása és a pipettás adagolóját is szeretem! Hamar beszívódik a bőrömbe az arany darabkákkal együtt. Valóban elég belőle egy pár csepp és az eredmény egy gyönyörű arcbőr! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

nusmanna

2018. április 14.

Jópofa a kiszerelése, nem praktikus, de nagyon tetszik :D Az arany darabkák is tetszenek benne. Az én bőröm nem szereti az olyan alapozókat, amik kicsit is sűrűbbek és szárítanak ezzel a termékkel ezt ki tudom kiszöbölni. Felkenés után minden terméket öröm viselni, mível olajos szép fényes lesz tőle a bőröm és nem lesz ez a púderes, maszk hatás. Örülök, hogy egymásra találtunk. (Megvettem mind a három Farsali primer terméket és szerintem ez a legjobb, szóval ha valaki csak egyet szeretne akkor ezt próbálja ki. A fekete extra olajos, már nekem is nagyon zsíros, az unicornisos pedig kicsit ragacsos)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 14.

Putypurutty

2017. december 8.

Azért vettem meg, mert minden blogger ezt keni az arcára, mikor sminkelnek. Meg az összes női magazin dícsérte, na mondom valamit csak tud!
Nos, a weboldalon azt írják, minden bőrtipusra. Az én bőröm zsíros és vízhiányos. Most télen szinte kinyírja a csapvíz, fehérre szárítja, majd aztán 30 perc és csillog a homlokom, mintha tükör lenne. Az olajat este használom, lefekvés előtt. Nappal egyszer próbáltam smink alá, de olyan zsíros lett tőle az arcom, hogy le kellett mosnom. Szóval maradtam az esti megoldásnál. Eleinte hidratáló alá kentem, de annak azt lett az eredménye, hogy reggelre belefolyt a szemembe, ami nagyon nem volt kellemes érzés. Aztán elhagytam a hidratálót, és arcmosás után a clinique tonikkal letörlöm az arcom és nagyon kevés olajat beledolgozom a bőrömbe. Hát, valamennyit használ, de pl semmit nem hidratál. Nem lett tőle szebb a bőröm. De kiperkáltam rá több, mint 60 eurót (szállítással együtt), szóval elhasználom. Lehet az én bőröm nem szereti az ilyen olajos cuccokat. Nem tudom! Talán azoknak jó, akinek nem vízhiányos a bőre és nem zsírosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

JoyBlond

2017. július 13.

Nem akartam még írni róla, mert csak 2x használtam, mindkétszer éjszakára. Tényleg olajos, az én zsírosodó bőrömre nem hiszem hogy jó választás lehet nappalra, maximum télen talán?

Szóval valahogy olyan lett a bőröm mintha kivasalták volna, és feltöltődött volna, jól nézek ki na :D (nincsenek ráncaim, inkább a nyúzottsággal küzdök mostanság, de azon segített ez a szérum). Sok szérumot próbáltam már (EL, Lierac, Biotherm, Ren, Decléor stb..) de ez a top! Szuper, imádom :) végre valami, ami tényleg csodaszer.

Pár csepp elég belőle, eddig semmilyen problémát nem okozott nálam. Megérte beruházni rá, remélem mindig megengedhetem magamnak, hogy használjam :)

U.i.: A testvérével vettem egyébként (Unicorn Essence), és az is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

U.i.: A testvérével vettem egyébként (Unicorn Essence), és az is szuper!

lydiadeathtrance

2017. január 7.

Már egy hete használom ezt az elixírt nappali arcápolóként smink alá és egyelőre én is meg vagyok elégedve vele. Határozottan javítja az arcbőröm. Azt írják, könnyű olaj, de én nem mondanám könnyűnek, ez inkább sűrűbb olaj (legalábbis a Tommy G arany tartalmú arcápoló olajhoz képest, ami valóban egy könnyű olaj). Az arany rögtön beszívódik a bőrbe és hozza a fiatalító hatást :) Rúzsozás előtt ajakra is alkalmazható, nagyon jól hidratál, illetve alapozóhoz keverve is nagyon jól működik. Nem okozott irritációt sem, ami pozitívum. És sminkelés után sem tocsog tőle az ember feje, abszolút jól lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

A narancs héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint bőrösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló hatással rendelkezik, ezen kívül elfedi a termék alapvető szagát/illatát.