Feg

Ár:   650 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erus, Módosítva: 2017. október 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

papernightigale

2018. április 22.

Aliexpress-en 2,5 $ és eredeti, csak mondom ;) Nagyon jó termék , pár hét után sokkal dúsabb, és olyan hosszú pilláim lettek mint még soha. :) már többször újrarendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 22.

gingerbloo

2018. április 3.

Kb 2 hónap után látszik az eredmény. Az nagyon fontos, hogy eredetit vegyünk ebay-en, ln 1800-ért veszem. Az első tubus végére ami kb 2 hónap, nagyon látszik az eredmény. Nem annyira sűrít, inkább hosszabbit, de azt nagyon. Nekem mér a szemöldökömig ér a szempillám, mindenki észrevette. Én innen veszem : https://www.ebay.com/itm/FEG-Eyelash-Enhancer-100-Original-Nutritious-Growth-Treatment-Highly-Effective/263344075480?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=562358528215&_trksid=p2057872.m2749.l2649
és biztos vagyok benne, hogy eredeti. Onnan érződik, ha megromlott, hogy ecetes szaga lesz. Szemöldökre is használom és szerintem soha nem fogom abbahagyni a használatát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

eri4

(!)
2017. december 5.

Na ez csodaszer! Én próbáltam a ricinusolajat és a dm-es koffeines novesztot, semmi.... ettől kb. másfél- két hónap után olyan hosszúak lettek a pillaim, mintha muszempilla lenne. De csak ha spiralozom akkor látszik sajnos, mert nekem nem dúsított semmit és nem is vastagitott. De mindenképpen csodaszer így is. Sose gondoltam, hogy az én bocipilláim egyszer megnőnek 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 5.

furikati

2017. március 20.

Egy hónap után látványosan nőttek a pilláim, és nem hullik.Spirálozni már nem kell 4-5 rétegben, mert sűrűbb lett és hosszabb. Evelyn szempilla erősítővel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Kunkom

2016. február 17.

Ebayen beszerezheto kb 10-15€ .En 6 hete hasznalom a muszempillak utan, mivel teljesen tonkretette. A termek kinabol szarmazik.A lenyeg az,hogy csodat tett! Turelem kell hozza (min 1honap),de megeri a varakozas:-)Hasznaltam mar mas szempilla szerumot sokkal borsosabb aron vettem,de a hatas ugyanaz.Wish-rol meg olcsobban hozza lehet jutni.Szoval mindig ezt fogom rendelni ha tonkremennek a pillaim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

aemit

2015. május 30.

Most fogyott el az első, jó pár hétig elég volt a 3ml.
Még van két flakonom. :)
Viszont itt az összetevők között nem látom a bimatoprost-ot feltűntetve, pedig igazán az a növesztő hatóanyag.
Az én dobozom ugyanígy néz ki, és azon rajta van.
A szempilláimmal csodát tett, bedúsultak és nagyon hosszúak lettek.
Mivel felvitelkor alulra is jutott a folyadékból, ezért alul is durván hosszúak lettek a pilláim.
Favorit, de nagyon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Most fogyott el az első, jó pár hétig elég volt a 3ml.
Még van két flakonom. :)
Az én dobozom ugyanígy néz ki, és azon rajta van.
A szempilláimmal csodát tett, bedúsultak és nagyon hosszúak lettek.
Favorit, de nagyon :)

Felületaktív anyag és tartósítószer.