Felce Azzurra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 680 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Joe38, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 680 Ft

Kiadás éve: 1923

Illatösszetevő: pézsma

Ár: 1 680 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Masnuci

2018. április 6.

Sok évvel ezelőtt lehetett kapni a Felce Azzura hintőport, amit nagyon szerettem. Olyan igazán tisztaság illata volt. Aztán sajnos bezárt a városunkban egyetlen régimódi illatszer és háztartási bolt, ott volt csak fellelhető. Ezt az Edt-t már régóta szerettem volna kipróbálni, vajon ugyanazt az érzetet váltja-e ki belőlem. Hát igen is meg nem is. Van az elején valami, ami icipicit zavar, de kis idő múlva elillan és ottmarad az az igazi finom púderes tisztaságillat. Egyszerű, hétköznapi, nem feltűnő bőrre símúló illat. Azt hiszem szeretni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

Joe38

2016. április 17.

Ez egy tökéletesen egyszerű ,kifinomult tisztaság vagy ápoltság illat nekem!
Nem rajongok a férfiakon érezhető női illatokért.....de!
Ez a parfüm alapból női illatként van kategorizálva ,de az egyetlen illat számomra
amit még talán magamon is el tudnék képzelni!Csak azért írom "talán"-nal ,mert szerencsére
remek típusai vannak a Felce Azzurra-nak a férfi dezodor oldalon is!Ennek ellenére és
mivel erről a parfümről beszélünk szerintem egy nagyszerű alkotás!Pusztán annyi ami rá van írva!
Egy klasszikus pézsma illat, ami szerintem abszolút UNISEX és alkalmanként viselhető még férfiaknak is!
Nyilván nem színházra és randevúra gondoltam.de néha vágyik az ember az egyszerű,tiszta,ápoltság illatra ,
amit egy szappan vagy egy tusfürdő nyújt ,de néha még ettől is picit tovább megyek és még jobban szeretnék
valami lineáris és teljesen naturális illatfelhőt magam körül!Hát ez az illat pont ilyen!
Klasszikus pézsma olasz módra...se több,se kevesebb.Hölgyeknek talán annyit tudnék mondani,hogy aki
nem nagy parfümös és inkább az egyszerű púder illatot kedveli az ne habozzon,próbálja ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 17.

Ez egy tökéletesen egyszerű ,kifinomult tisztaság vagy ápoltság illat nekem!
Nem rajongok a férfiakon érezhető női illatokért.....de!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Polysorbate 20
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9, Polysorbate 20
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Eugenol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Citral

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.