Felce Azzurra

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   750 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritus206, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Kellemes illatú habfürdő.

juditkaa70

2016. május 9.

Nagyon finom illata van,és hosszantartó. Egy élmény vele fürdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 9.

Nagyon finom illata van,és hosszantartó. Egy élmény vele fürdeni.

ritus206

2014. július 30.

Egyszerűen Isteni!Az illata olyan mint a legfinomabb olasz parfümé, órákon át megmarad az illata, kellemes lágy habot képez.Én tusfürdőnek használom mert inkább zuhanyozni szeretek.Nem okoz irritációt, nagyon kellemes élmény a használata.Nekem és a férjemnek is ez a kedvenc habfürdőnk.A minőségéhez képest olcsónak találom, 690.-volt és 750 ml.Brands akció keretein belül rendeltem meg, szinte az összes termékével együtt egy évvel ezelőtt, és egyáltalán nem bántam meg.Ezt ki kell próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Linalool
Tartósítószerek: 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Forrás: ITT