Fenjal

Ár:   1200-2000   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   DM, Euro Family, drogéria, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lollypoppy, Módosítva: 2015. február 11.

Ár:   1200-2000
Lelőhely:   DM, Euro Family, drogéria, online
Kategória:   Dezodorok

24 órás védelem, gyengéd ápolás az érzékeny bőrnek. Bőrgyógyászok által ellenőrzött. Alohol, paraffin- és szilikonolaj-mentes.

6vilag

Korcsoport: >54
2020. szeptember 24.

Kíváncsiságból vettem ezt. Jó illata van, most aztán már tesztelhettem melegben is. Nem lettem büdi, de a finom illata tova száll pár órás használt után.
Szóval nem olyan nagyon illatos és főleg nem tartósan, viszont hatása jó és nem foltoz (se bőrt, se ruhát),nem irritál, ilyen értelemben jó.
Imádom az illatokat, de bizony ennél az nem hosszútávú. Napközben a hőségben ezt frissíteni kell. Nem cipelem magammal a nehéz övege miatt, így nem volt más választásom, ráfújtam egy másikat. Nem adok ötöt, mivel nem tartós, és bár vágytam rá, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

hugsandcups

2019. december 19.

Tetszik a kiszerelése, és még este is a nagyon visszafogott illatot érezni a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Brami

2018. október 12.

A legjobb dezodor! Nem cserélném le semmi másra. Nagyon kellemes illata van és abszolút hatékony, ha reggel használom garantáltan egy nehéz nap után sem jelennek meg kellemetlen foltok/szagok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

KataMayaNagy

2018. január 1.

Nagyon szeretem, nem csíp, nem hagy foltot, diszkrét illata van, nem olcsó, de nagyon sokáig elég. Ajánlom ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

lizuka122

2016. február 29.

Elhasználtam belőle jó néhány üveggel. Kellemesen frissítő diszkrét illatú, nem irritált.
De nyáron nekem több védelemre van szükségem, arra már nem volt megfelelő. Most hűvös időben igazán visszatérhettem volna hozzá.
Sajnos, illatszerek terén nem jellemző rám a hűség.
Jó kis cucc, fogunk még találkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 29.

Sajnos, illatszerek terén nem jellemző rám a hűség.
Jó kis cucc, fogunk még találkozni.

lollypoppy

2015. január 30.

Végre egy deo, ami nem csípi szét a bőröm, kellemesen visszafogott az illata és tényleg jó izzadásgátló. A 75 ml-es kiszerelés jó sokáig kitart, és pluszpont jár a lecsavarható pumpáért - egy kisebb pumpás flakonba szoktam áttöltögetni belőle, hogy ne kelljen az egészet magammal cipelni. Elég nehéz üvege van, viszont a lecsavarható teteje miatt ki lehet dobni a szelektív hulladékba. Az egyetlen hátulütője az ára, de nekem nagyon megéri, mert a legtöbb deo vagy nem használ semmit, vagy szétszedi a bőröm.
A DM-ben horror áron adják, de pl. a Euro Family-ben jóval olcsóbban be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol