Fenjal

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lollypoppy, Módosítva: 2019. február 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

A zabkivonat megnyugtatja és gyengéden ápolja érzékeny bőrét, miközben 48 órás védelmet biztosít az izzadás ellen.

missmomsen

2019. november 28.

Anyukámnak nem vált be sehogy.
Nálam úgy tűnik, jól szolgál, bár csak otthon maradós napokon használom. Illata picit érződik, finom, nem erős. Az nem tetszik, hogy nagyon folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Anyukámnak nem vált be sehogy.

amarie84

2019. augusztus 14.

Nekem sajnos semmire nem jó. Hiába kenem be magam vele reggel, már délre bűzlök az izzadságtól. El se használtam az egészet, kidobtam a fenébe, soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

asszembocicsoki

2019. február 7.

Meg kell, hogy védjem ezt a dezodort. Amire kitalálták, teljesen megfelel, az érzékeny bőrt nem irritálja és egy darab begyulladt szőrtüszőm sem volt mióta ezt használom. Nem vagyok nagy bebüdösödős - izzadós már annál inkább - és teljesen jól szuperál. Az illata kellemes barackos. Elég lassan szárad, mint minden más golyós deó.
Öt csillag csak akkor lenne, ha a legnagyobb stresszben is megállná a helyét. Bár alumentes deótól ez nem elvárható, szóval valamit valamiért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

lollypoppy

2019. február 2.

Sokáig ez volt az egyik kedvenc dezodorom, és vagy megváltoztatták az összetételét, vagy kihoztak belőle egy alumíniummentes verziót, nem tudom, de automatikusan nyúltam érte a drogériában, és csak később vettem észre, hogy ez nem ugyanaz a termék.
Pl. van benne alkohol, aminek nem örülök, és valószínűleg az alumíniumsók hiánya miatt gyakorlatilag semennyire sem dezodorál - baromira kellemetlen, hogy bebüdösödik az ember a nap közepére. Nagyon szomorú vagyok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak