Fenjal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lili13, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás védelmet nyújt. Alkoholmentes.

alphecca

2019. június 13.

Aluminium mentesek közül jól teljesít, viszonylag sokáig van hatása, az illata is nagyon kellemes, különleges,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Melanie77

2017. április 25.

Sokkal kevesebb 'dolog" van benne mint a Nivea fehér deo-roll-ban ami klasszikus és régóta használtam de a tartalma ilyesztő volt számomra.
A kristály sók egyáltalán nem váltak be, ez viszont idáig jónak tűnik. Kellemes illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 25.

Mesiann

2017. február 9.

A pumpás változata van meg, nekem sajnos annyira nem vált be, mint a többi véleményezőnek. Az illata finom, diszkrét, viszont hamar elillan. Nem irritált, de Izzadásgátlás terén gyengén teljesít. Elfújkálom, de többet nem veszem újra, a hatásához képest drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

juditkaa70

2015. december 20.

Nagyon jó kis golyósdeo. Használatánál várjuk meg még teljesen beszívódik,csak utána vegyünk fel felsőruházatot, mert,sajnos foltot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Captainblonde

2015. szeptember 17.

Én nagyon szeretem az illatát, és a hatását is. Nem hagy foltot a ruhán és tartós a hatása. Abszolút megéri az árát, sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

bridzsi08

2015. augusztus 3.

Végre megtaláltam a számomra tökéletes izzadásgátlót! Tökéletes illat, gyorsan szárad, nem csomósodik, nem szárítja ki a hónaljamat és a ruháimon sem hagy foltot és maximálisan teljesíti egy izzadásgátlótól elvárt feladatokat, a nap végére is érezni a kellemes illatot, nem pedig szagokat. Nagyon örülök ennek a terméknek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Chi-Annie

2014. június 1.

Szeretem, viszonylag jók az összetevői a többi deohoz képest, persze korántsem tökéletes, hatásos és finom illatú, könnyen felkenhető, nem hagy foltot és ápolja a hónalj bőrét. Amióta ezt használom kevésbé veszi igénybe a szőrtelítés. Újravásárolandó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 1.

x

2013. május 23.

Jé, ilyenem volt, szerettem. Amennyire emlékszem, kellemes lágy púderes illata volt, a púderesért odavagyok. És alkoholmentes volt, ami nekem bónusz, kiskoromban sokat szenvedtem az alkoholos deók miatt, most már felváltva használva beleférnek. Alu ugyan van benne, de nem irritált. Akkoriban még lehetett drogériákban kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.