Best of Beauty 2019

Fenjal

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. december 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

E, C, és B5 vitaminnal gazdagítva.

juditkaa70

2015. december 20.

Lágy,könnyű állag. Finom diszkrét illat. Könnyen beszivódik,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 20.

Lágy,könnyű állag. Finom diszkrét illat. Könnyen beszivódik,

Tunderviragos

2015. július 11.

Használtam öt is és a vitalityt is, elsösorban azert mert parabenmentes, es gyorsan beszivta a böröm és szép hidratált maradt. Illata is finom, szerintem újravevös:-).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

Heli78

2015. június 12.

Nekem abszolút kedvenc. Parabén mentes. Lágy isteni illata van. Nyáron szeretem a legjobban mert könnyed nem zsíros nem ragad. Már vagy százszor újravettem :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Macska

2012. február 6.

Régebben szerettem ezeket a termékeket, főleg a dezodorjaikat imádtam (amit sajnos azóta lehetetlen beszerezni itthon), de ez a testápoló valahogy nem jött be. Viszketett tőle a bőröm...és olyan fura textúrájú lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

felicitas

2012. január 30.

Bátyámnak vettem ajándékba, mert szép összetevői vannak és nem csajos illat, olyannyira, hogy párom megijedt, hogy magamnak vettem. Száraz bőre van, de nem jött be neki, minden nap kennie kellett, így másfél hónap alatt elfogyott a 400 ml-es tubus. Nekem az intensive, zöld tubusos változata nagyon bevált száraz bőrre. Ez normál bőrre, vagy nyáron jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol