Fennel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baba, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

outcastperson

2014. február 8.

Nagyon bevált a shea vajas társával együtt. Főleg, hogy véletlenül bukkantam rá egy bevásárlóközpontban és hirtelen elhatározásból vásároltam meg. De egyáltalán nem bántam meg. Tökéletesen ápol, szerintem eldolgozni is könnyű, gyorsan beszívódik és nem hagy semmilyen furcsa réteget maga után. Bár inkább a hidegebb napokra ajánlanám, nyárra túl zsíros kis krém lenne. De ezt leszámítva imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 8.

p-emi

2013. március 17.

En ma vettem, nagyon jo az illata es miutan beszivodik selymes maradt a borom, nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Bibi

2013. március 7.

Még mindig gyártják, épp ma vettem:). A shea vajas verzió is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Még mindig gyártják, épp ma vettem:). A shea vajas verzió is nagyon bevált.

april

2012. április 29.

Én is imádtam az illatát, de valóban nehézkesebb a bőrbe dolgozni, csak száraz bőrre ajánlom. Én télen szerettem használni főleg.Sajnos az összetevők közt van a fragrance (parfüm) és a tartósítószer is, jó lenne,ha rákerülne az összetevő-listára!!! Egyébként árban kifejezetten kedvező. (1000 Ft alatt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

bugyborelia

2012. február 12.

Fantasztikus illata van, kicsit nehézkes a beszívódása, jól bele kell dolgozni a bőrbe, de nem veszélyes.. viszont fantasztikusan jó hidratál, pár használat után helyre teszi a téli kiszáradt bőrt is, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, egy próbát megér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szaványos INCI név. Valamilyen tartósítószert jelöl.