Fenty Beauty

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. december 9.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Súlytalan, 12 órás fedést biztosító, lágy matt finish-ű folyékony rúzs.

5 színben kapható

Bzsofia35

2019. március 15.

csodálatos matt rúzs, tartós, és nem szárítja a számat. Nekem uncuffed színben van meg, kicsit sötétebb, mint amire számítottam, de így is egy szuper szín :))

Bzsofia35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

mattmania

2019. február 28.

Gyönyörű szép de azért a tartossagaba bele lehet kötni mondjuk ha kevésbé eszek zsíros kaját akkor semmi bajom nincs de ahogy valami olyat eszek teljesen szetkenodik... persze azért megy a 4* mert fenty beauty és mert gyönyörű és szépen kilehet javítani/ újra kenni

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

CRD

2019. február 7.

Uncensored és unattached árnyalatokban vettem meg, előbbi univerzálisnak mondott piros, utóbbi korallos piros, nagyon szép, élénk matt mind a kettő! Gyönyörűek, rengetegen kérdezték már meg, milyen rúzs van rajtam, amikor ezeket viseltem. Az applikátor nekem külön tetszik, nagyon precízen lehet dolgozni vele. Egyenletesen kopik, de az evést nem bírja túl jól, sajnos, ivást igen. Egyébként nagyon sokáig csodaszép marad. Szárít, de nem túl nehéz viselet. Önmagában nézve jár neki az 5* de azért van jobb matt rúzs a piacon, főleg hogy az evést nem igazán bírja.

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 7.

bugeyes

2019. február 7.

Uncuffed árnyalatban rendeltem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Egy szép, mély, mályvás szín, amilyet régóta kerestem. Brutál tartós, de tényleg, és a pigmentáltság is, egy réteg bőven elég, szépen terül! Kávé, chilis bab, szendvics, víz, üdítő, minden jöhet... Elképesztő. Egyébként ez az eddig legkényelmesebb viselet matt rúzsok terén, azt hittem a Hudát nem fogja nálam überelni semmilyen matt rúzs, de ennek a terméknek sikerült. Kicsit kopik csak, órák elteltével, de azt is egyenletesen. Persze, mint majdnem minden matt rúzsnak, kicsi szárító hatása van, de ha megfelelően hidratáltak az ajkak, akkor ez nem látványos és nem viseli meg az ajkakat. Nekem szerelem. :)

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

rebecca12

2018. december 5.

Életem első és azóta is kedvenc vörös rúzsa. Nagy Rihanna rajongóként természetesen muszáj volt beruháznom 1-2 termékére, es azt kell, hgy mondjam, egyáltalán nem bántam meg. Szuper tartós, szuper matt és könnyű felvinni. Én azért szeretek aláhidratálni, anélkül pár óra után elég repedezett lesz a számon. A csomagolás is 10/10, sokan csak ámulnak, amikor előveszem a táskámból, hogy mi ez a csodacucc:D Az én számon mondjuk eléggé kenődik, és párszor javitanom kell rajta, de ezek ellenére is 5 csillag!

rebecca12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Élek-halok a vörös rúzsokért, nagyon sok kritériának meg kell felelnie egy rúzsnak ahhoz, hogy szeressem, és ez a rúzs azonnal bekerült a Top 3-as listámba. Nagyon szeretem az állagát, nem túl sűrű, nem túl folyékony, nem szárít (de azért érdemes alákenni ajakápolót), és ahhoz képest, hogy hivatalosan ez nem tartós folyékony rúzs, nagyon sokáig tart, még evés-ivás után is, de akkor is egyenletesen kopik. Érdemes alákontúrozni, de az ecsetfejet szerintem nagyon jól eltalálták, és én azzal is egyetértek, hogy minden bőrszínhez passzol. Erre kaptam a legtöbb bókot az összes vörös rúzsom közül! Abszolút top shelf item, a külalak miatt is displayen van.

bdpstmassacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Regi23

2018. november 4.

Ez a legjobb vörös rúzsom, el sem tudnék képzelni ennél tökéletesebbet, teljesen odáig vagyok érte. :) A színe tökéletes, igazi klasszikus vörös. Nagyon tartós, az ivást simán bírja, és az esetek többségében az evest is, attól függ mit eszek éppen. De akkor is egyenletesen kopik es könnyű pótolni. Nem mozdul el napközben, nem hagy nyomot , es mindeközben olyan érzés mintha nem is lenne a számon semmi. Nagyon könnyű felkenni, az applikatora nagyon jól illeszkedik az ajkak vonalához, nem is kell szájceruza hozzá. Nem volt olcsó, de nagyon megéri az árát, biztos ujra veszem , es a tobbi színt is ki szeretném probalni, az új kollekcióból :)

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

thisisnorah

2018. október 15.

Nekem sajnos csalódás. Tény, hogy könnyen kezelhető, pigmentált, de a tartóssága borzalom. Evést, ivást, orrfújást (fele rákenődik a zsebkendőre) nem bírja.

thisisnorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

cattitude

2018. szeptember 14.

a legjobb rúzs, amit valaha birtokoltam. nem gondoltam volna, de tényleg kb az összes hypeot megérdemli. nekem az üvege kicsit körömlakkére emlékeztet (btw mikor lesz ilyen színű lakk? venném), az applikátor érdekes, de tényleg pontosan lehet vele dolgozni. a festék kitűnő, vékony rétegben is tökéletesen fed, nem érzed az ajkaidon, bársonyos matt finishe van - azért egy aláhidratálás jól jöhet, de nem emeli ki az ajak ráncait. a szín csodás, én hideg tónusú vagyok, így a hűvös, kékes vörös rúzsokat kedvelem, de ez is meglepően jól áll - feltételezem, ez a rúzs -tényleg- mindenkinek jól áll. poháron nyomot hagy, evés közben még nem próbáltam, itt azért gyanakszom, hogy nem fog tartani, főleg, mert úgy eszem, mint egy kisdisznó, de sebaj. várom már a többi árnyalatot is, rendkívül igazságtalan lenne, ha csak ezt az egyet kapnánk ebből a tökélyből :(

kicsit off, de ezt a rúzst sephora kártyából szereztem (köszi itt is Rita, amiért megvetted nekem!), amit először januárban akartam Kat Von D rúzsokra váltani, de a dhl elkavarta őket, mire megkaptam őket, már február lett, időközben Kat Von D-t is bojkottálom inkább a hihetetlen ostoba oltásellenessége miatt, szóval így lett meg ez a rúzs :D szeptemberben meg már remélhetőleg a Gloss Bomb is a birtokomban lesz

update: nincs szívem lepontozni, de az evést és az azt következő igazítást nem bírja, kenődik, csúszkál, befogja a bőröm... emiatt inkább 2 igazítást követően lemostam az egészet, mert lehetetlen volt szépen kiigazítani.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Kitty9526

2018. június 14.

A valaha volt legcsodálatosabb vörös rúzs a világon. Olyan precíz applikátora van, hogy szájceruzával sem lehet precízebb vonat húzni. A fedése és a tartóssága konkrétan egész napos (kivéve ha valamilyen zsírosabb ételt eszem). Minden pennyt megér. 5*************

Kitty9526
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!