Fenty Beauty

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. december 9.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Súlytalan, 12 órás fedést biztosító, lágy matt finish-ű folyékony rúzs.

5 színben kapható

Ár: 9000 , Eladó: dnesszi
Állapot: Új, Helyszín: Budapest 6. kerület, fizetés: Személyesen Budapesten vagy Foxpost/Posta

Bviv

2021. május 23.

Uncuffed árnyalatban szereztem be mert azt hittem ez lesz az a nude rozsaszines arnyalat amit barmikor felkenhetek, hat nem. De mindenesetre gyonyoru a szin kicsit barnulnom kell hozza hogy ne erezzem ugy hogy elüt az árnyalat az arcomon. Viszont a formulaja engem lekenyerezett, annyira barsonyos mattra szárad hogy az valami eszmeletlen, bizony nagyon folyós mikor applikalja az ember de ha csinalok konturt szajceruzaval engem egyaltalan nem zavar. Több árnyalatban is befogom szerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

grettii

2021. március 7.

Csodás szájfény! Őrülten pigmentált és egész este/nap fent marad az ajkakon, még órákkal később is csak sok dörzsivel lehet leszedni és még csak nem is szárít... Ha kopik, akkor nagyon diszkréten. Az uncensored árnyalata az ultimate piros szín, lenyűgöző!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Mancsusz

2021. február 6.

Kissé megleptek az értékelések... Még egy olyan termék, ami nekem hatalmas csalódás volt. Vakon vásároltam be belőle, 4 szín a tulajdonomban van. Először a pozitívummal kezdenék: nem igazán szárít és naaagyon pigmentált, az applikátoron felvett termék negyedére sincs szükség, hogy teljes fedést kapjunk. Lágy, mintha nem lenne semmi az ajkakon. A negatívuma a tartóssága és a folyás... Fiatal vagyok, közel sem kellene még, hogy elkezdjen szétszaladni az ajkaim peremén, de megy világgá ha magában kenem fel. Volt, hogy a még a homlokom is a rúzs volt, ne kérdezzétek hogyan, fogalmam sincs. Nekem egyik árnyalat sem tartós, ha valami hozzáér akkor vége... Borzalmas, sokat szenvedtem vele. Ha ceruzával csinálok neki alapot, ecsettel viszek fel belőle, zsepivel leitatom a felesleget, nem viszem ki az ajkaim szélére akkor valamennyire bírja. Viszont ez a pepecselés borzasztó. Van egy natúr, egy vörös, egy bordó és egy lila árnyalatom. Gyönyörű színek, de aligha nyúlok értük... Sajnos szerintem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

petra14

2021. január 4.

Nagyon szép és igényes a csomagolása, az én színtípusomhoz nagyon passzolnak az árnyalatok, amikben kapható. Az én egyébként száraz számat nem szárítja viselés közben, nagyon szép pigmentált marad, tartós is. Viszont az applikátora számomra borzasztó, annyit pepecselek vele, mint az egész sminkemmel összesen. Nálam emiatt négy csillag csak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Sharklady87

2020. szeptember 1.

3 árnyalat van meg, Unbutton, Uncuffed, Uncensored. Nagyon folyékony formula ami kb fél év után szétesik az üvegben, ezért használat előtt össze kell rázni alaposan. Az üveg flakon ellenére csomagolása stabil és nem törékeny, szépen megáll a polcon is. Az applikátorral könnyű dolgozni. De. És most itt főleg az Uncensored pirosról beszélek, kiszalad a szám szélén az apró ráncokba, még szájceruzázva is. Ejnye-bejnye. Használtam már sok folyékony rúzs formulát, de ilyen durván még egyik sem "bleedelt" és nyilván egy piros árnyalatnál elég zavaró, Halloweenkor még elmegy Jokernek, de hétköznapokra túl körülményes. Nem hipertartósak, ivást még bírják, evést már nem annyira. Fixálással ugyanez és nem is teljesen transferproof-ra száradnak. Mivel sokba kerül az én pénztárcámnak és beszerezni is nehéz, nem fogok szerintem többet venni. Szép, szép, de azért vannak ennél jobb formulák a piacon. Persze ez mindenkinek egyéni. Referenciaként, nekem a kedvenc formulám a Lime Crime Cashmere, meg a JS Velour Liquid Lip, olcsóbbak közül, pedig a Lovely Long lasting illetve a Nyx Liquid Suede.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

jkatrin1

2019. november 11.

Két árnyalatban van meg, nagyon szeretem őket. Rihanna fanatikusként nagy vágyam volt, nem csalódtam bennük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

babyface

2019. október 30.

amekkorát csalódtam a primerben ez annál nagyobb szerelem lett. :) az uncuffed árnyalatot szereztem be hosszas swatch nézegetés után. :D tényleg sötétebb, mint az üvegben és pár swatchon, de ha valaki úgy szereti használni a rúzsokat mint én hogy picit pacsmagolja a száján az ujjával a természetesebb hatásért utána már tökéletes a szín. egyetlen baj van vele, hogy iszonyatosan folyós nagyon kell vigyázni vele én csak egy egy pöttyöt szoktam tenni az alsó és felső ajkamra és ezeket maszatolom el, mert amúgy brutál mennyiségű anyag marad az applikátoron. iszonyat tartós, a 12 óra azért túlzás, de ha kopik is nagyon szépen kopik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

Lucus199703

2019. október 19.

Milanoban szereztem be 3 arnyalatot belole, eletem legjobb vasarlasa volt. A texturaja tokeletes, kicsit folyekony kicsit mintha vizes hatasa lenne, azonban 10-15 masodperccel felkenes utan bemattosodik es gyonyoru szinre szarad, anelkul hogy szarito, feszito erzest hagyna maga utan. Sok-sok maces ruzsnak vagyok a gazdaja, es azokat is imadom ,viszont ez a ruzs az ultimate must have ha valasztanom kene.😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

cattitude

2019. augusztus 11.

a legjobb rúzs, amit valaha birtokoltam. nem gondoltam volna, de tényleg kb az összes hypeot megérdemli. nekem az üvege kicsit körömlakkére emlékeztet (btw mikor lesz ilyen színű lakk? venném), az applikátor érdekes, de tényleg pontosan lehet vele dolgozni. a festék kitűnő, vékony rétegben is tökéletesen fed, nem érzed az ajkaidon, bársonyos matt finishe van - azért egy aláhidratálás jól jöhet, de nem emeli ki az ajak ráncait. a szín csodás, én hideg tónusú vagyok, így a hűvös, kékes vörös rúzsokat kedvelem, de ez is meglepően jól áll - feltételezem, ez a rúzs -tényleg- mindenkinek jól áll. poháron nyomot hagy, evés közben még nem próbáltam, itt azért gyanakszom, hogy nem fog tartani, főleg, mert úgy eszem, mint egy kisdisznó, de sebaj. várom már a többi árnyalatot is, rendkívül igazságtalan lenne, ha csak ezt az egyet kapnánk ebből a tökélyből :(

kicsit off, de ezt a rúzst sephora kártyából szereztem (köszi itt is Rita, amiért megvetted nekem!), amit először januárban akartam Kat Von D rúzsokra váltani, de a dhl elkavarta őket, mire megkaptam őket, már február lett, időközben Kat Von D-t is bojkottálom inkább a hihetetlen ostoba oltásellenessége miatt, szóval így lett meg ez a rúzs :D szeptemberben meg már remélhetőleg a Gloss Bomb is a birtokomban lesz

update: nincs szívem lepontozni, de az evést és az azt következő igazítást nem bírja, kenődik, csúszkál, befogja a bőröm... emiatt inkább 2 igazítást követően lemostam az egészet, mert lehetetlen volt szépen kiigazítani.

update2: megszereztem az Uncuffed árnyalatot is, meglehetősen barnás az ajkaimon rózsaszín helyett, ami azért csalódás azért ennyi pénzért ._. mondjuk jól néz ki, de nem ezt vártam. az Unlocked árnyalaton még gondolkodom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

lizanagy

2019. augusztus 11.

Unbutton és Uncensored árnyalatban van meg. Az Unbuttont imádom bármikor csak felpattintom, szájceruzával nem is kell óvatoskodni, de a pirossal már annál inkább. Nagyon pigmentált és egyben nagyon vizes formula ezért óvatosan kell feltenni. de amint megszáradt a helyén marad, 12 órán át, de valahogy mégis mindent megfog. Érdekes formula. De tetszik, mert nem szárad úgy bele az ajkak barázdáiba, mint a többi folyékony matt rúzs. Kényelmes, mintha semmi nem lenne az ember száján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.