Fenty Beauty

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. december 9.

Ár:   $24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Súlytalan, 12 órás fedést biztosító, lágy matt finish-ű folyékony rúzs.

5 színben kapható

Új , bontatlan !Fenty Beauty Stunna Lip Paint
Ár: 7000+ posta , Eladó: Norella
Állapot: Új,bontatlan, dobozában!, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
Ár: 6000 , Eladó: kami_ll
Állapot: Újszerű, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, kp
cattitude

2019. augusztus 11.

a legjobb rúzs, amit valaha birtokoltam. nem gondoltam volna, de tényleg kb az összes hypeot megérdemli. nekem az üvege kicsit körömlakkére emlékeztet (btw mikor lesz ilyen színű lakk? venném), az applikátor érdekes, de tényleg pontosan lehet vele dolgozni. a festék kitűnő, vékony rétegben is tökéletesen fed, nem érzed az ajkaidon, bársonyos matt finishe van - azért egy aláhidratálás jól jöhet, de nem emeli ki az ajak ráncait. a szín csodás, én hideg tónusú vagyok, így a hűvös, kékes vörös rúzsokat kedvelem, de ez is meglepően jól áll - feltételezem, ez a rúzs -tényleg- mindenkinek jól áll. poháron nyomot hagy, evés közben még nem próbáltam, itt azért gyanakszom, hogy nem fog tartani, főleg, mert úgy eszem, mint egy kisdisznó, de sebaj. várom már a többi árnyalatot is, rendkívül igazságtalan lenne, ha csak ezt az egyet kapnánk ebből a tökélyből :(

kicsit off, de ezt a rúzst sephora kártyából szereztem (köszi itt is Rita, amiért megvetted nekem!), amit először januárban akartam Kat Von D rúzsokra váltani, de a dhl elkavarta őket, mire megkaptam őket, már február lett, időközben Kat Von D-t is bojkottálom inkább a hihetetlen ostoba oltásellenessége miatt, szóval így lett meg ez a rúzs :D szeptemberben meg már remélhetőleg a Gloss Bomb is a birtokomban lesz

update: nincs szívem lepontozni, de az evést és az azt következő igazítást nem bírja, kenődik, csúszkál, befogja a bőröm... emiatt inkább 2 igazítást követően lemostam az egészet, mert lehetetlen volt szépen kiigazítani.

update2: megszereztem az Uncuffed árnyalatot is, meglehetősen barnás az ajkaimon rózsaszín helyett, ami azért csalódás azért ennyi pénzért ._. mondjuk jól néz ki, de nem ezt vártam. az Unlocked árnyalaton még gondolkodom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

lizanagy

2019. augusztus 11.

Unbutton és Uncensored árnyalatban van meg. Az Unbuttont imádom bármikor csak felpattintom, szájceruzával nem is kell óvatoskodni, de a pirossal már annál inkább. Nagyon pigmentált és egyben nagyon vizes formula ezért óvatosan kell feltenni. de amint megszáradt a helyén marad, 12 órán át, de valahogy mégis mindent megfog. Érdekes formula. De tetszik, mert nem szárad úgy bele az ajkak barázdáiba, mint a többi folyékony matt rúzs. Kényelmes, mintha semmi nem lenne az ember száján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

LaraK5

2019. július 8.

Egyszerűen imádom! Nagyon könnyű viselet és nagyon tartós! Az uncensored (vörös) színt vettem meg és ez a tökéletes vörös rúzs, ami bennem kifejezetten felidézi az 50es évek Amerikáját!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

csicsi86

2019. július 1.

A képen látható színben sikerült beszereznem, szép, kényelmes, de óvatosan kell vele bánni, mert csak amolyan félmattra száraz, emiatt én többször el is kentem magamon. Nagy melegben talán nem ez a legjobb választás, legközelebb megpróbálom ecsettel felvinni, hátha csak a mennyiség miatt kenődött el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

vadvirag919

2019. június 27.

A Krémmánia jóvoltából kíváncsiságképp megvettem egy Unattached példányt. Így 4 használat után bizonyosan kijelenthetem, h a terméknek 4 jó tulajdonsága van: 1. Iszonyat gyönyörű a színe. 2. Nagyon ütős a csomagolása. 3. Egy híres énekesnő jól kivitelezett marketing kampánya támogatja. 4. Evés után sem csúnyább mint előtte.... :D :D
Összességében a rúzs nagyon gyenge minőségű, igaz ugyan, h pigmentált és félmatt (aka nem szárít, pedig dehogynem), de ha nem ilyen applikátora és marketingje lenne senkit nem érdekelne.
Ugyanis: nagyon híg, ezáltal foltosodik. Könnyű felvinni, fed egy rétegben, de ugye foltos, az ajak redőkben pedig összegyűlik egy óra után. Szerencsére a 4. órában már eltapogatható egyenletesre, kár, hogy közben a kontúroknál elkezd folyni a mikroráncokba. Hál isten ezen se a primer, se az alapozó, se a ceruza nem segít. Viszont közben mindenhová kenődik, és hála az égnek ha egyszer az ember kezére került onnan már az isten nem szedi le.... Ez nem tudom, hogy néz ki 12 óra után, de hogy én 5 után se bírom vállalni az hótziher.
Azt majdnem kifelejtettem, hogy nem szabad az ajak belső, nedvesebb felére se nagyon kenni (mindegy úgyis odafolyik...), mert keserű mint a bánat, összeragad, és még randább lesz mint egyébként. :'D
Ezek után őszintén kíváncsi lennék az Uncuffed és az Uncensored árnyalara is, bár utóbbinál a videókból is sejthető eme silány minőség, hiába a csodás szín. Az árát totálisan nem éri meg, a színárnyalat biztosan levadászható máshonnan, a formula meg egyenesen borzalmas. De az tagadhatatlan, hogy van valami bája a dolognak, amiért ugye birtokolni akarja az ember.
A két csillagot a szín és a csomagolás kapja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

A két csillagot a szín és a csomagolás kapja

Lina14

2019. június 18.

A képen látható Uncensored van meg, lehengerlő piros szín, univerzális és még matt is. Megszárad mattra, de nem erőszakos matt, kényelmes viselni. Egy húzással teljesen fed, nem is kell visszamártani az üvegbe vagy rétegezni sem. Az állaga vízszerűen híg, meg kell tanulni kezelni, elsőre én igencsak megszenvedtem vele, mire szépen nézett ki. -gyorsan szárd, így igyekezni kell vele, de ahova az ember lerakja, az ott is marad. Az applikátor nem rossz, elsőre gondot tud okozni, de kellemesen fel lehet vinni vele a rúzst. Viszonylag precíz is.
Nekem azért nem a legkedvencebb rúzsom, mert én későn csaphattam le rá. A l'oréal rouge signature rúzsai nagyon hasonlóak és van szín ami nagyon hasonló, és annak az applikátora egy kicsit kezdőbarátibb. Az viszont igaz, hogy nem annyira tartós, mint ez. Lehet vele finoman ennni, inni ahogy jól esik és meg sem mozdul.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

SchmitterBettina

2019. március 25.

Uncuffed árnyalatban van meg, kicsit sötétebb, mint a képeken, de én nem bánom, szeretem a sötét színeket. Jeffree Star és a Huda folyékony rúzsaihoz képest sokkal vizesebb, folyékonyabb, kicsit jobban oda kell figyelni, én hajlamos vagyok kifutni a vonalról. Viszont nem szárad annyira kopogós mattra, és nem is szárítja a számát több óra használat után sem. Evést, ivást nagyon jól bírja . Szerelem, biztos veszek még másik árnyalatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Bzsofia35

2019. március 15.

csodálatos matt rúzs, tartós, és nem szárítja a számat. Nekem uncuffed színben van meg, kicsit sötétebb, mint amire számítottam, de így is egy szuper szín :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

mattmania

2019. február 28.

Gyönyörű szép de azért a tartossagaba bele lehet kötni mondjuk ha kevésbé eszek zsíros kaját akkor semmi bajom nincs de ahogy valami olyat eszek teljesen szetkenodik... persze azért megy a 4* mert fenty beauty és mert gyönyörű és szépen kilehet javítani/ újra kenni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 28.

bugeyes

2019. február 7.

Uncuffed árnyalatban rendeltem meg, és nagyon elégedett vagyok vele. Egy szép, mély, mályvás szín, amilyet régóta kerestem. Brutál tartós, de tényleg, és a pigmentáltság is, egy réteg bőven elég, szépen terül! Kávé, chilis bab, szendvics, víz, üdítő, minden jöhet... Elképesztő. Egyébként ez az eddig legkényelmesebb viselet matt rúzsok terén, azt hittem a Hudát nem fogja nálam überelni semmilyen matt rúzs, de ennek a terméknek sikerült. Kicsit kopik csak, órák elteltével, de azt is egyenletesen. Persze, mint majdnem minden matt rúzsnak, kicsi szárító hatása van, de ha megfelelően hidratáltak az ajkak, akkor ez nem látványos és nem viseli meg az ajkakat. Nekem szerelem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Emolliensek: Isododecane, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.