Fergestic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vereille, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A fekete nadálytő hatóanyagainak és a rézkolloidnak köszönhetően a krém gyulladáscsökkentő és fájdalomcsillapító hatású. Rándulások, ficamok, esések során szerzett véraláfutások felszívódásának elősegítésére is használható.

• Fekete nadálytő: a népi gyógyászatban a gyökerének kivonatát használják, felgyorsítja sérülések, akár csonttörések gyógyulását is.
  • Rézkolloid: gyorsítja az általános gyógyulási folyamatokat, a szervezet számára fontos elem. Regenerálja a porcokat és az izmokat. Kerüljük a szemmel és a nyálkahártyával való érintkezést.

Mesterséges szín- és illatanyagokat nem tartalmaz.

vereille

2017. április 21.

Szuperek az összetevői, akár testápolónak is használnám, nekem gyorsítja a zúzódások gyógyulását, édesanyámnak a visszeres gyulladást teljesen lehúzza ha rendszeresen keni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Lanolin