First Aid Beauty

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   141,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niomi, Módosítva: 2015. július 16.

Kiszerelés:   141,7 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Illatmentes, gyengéd arclemosó, mely hatékonyan távolítja el a sminket és a szennyeződéseket, puha és rugalmas bőrt hagyva maga után.

First Aid Beauty Facial Radiance Polish
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan 28,3 gr, Helyszín: Budapest Örs Vezér tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
kalmareszter76

2019. május 12.

Már a második tubusnál járok, nagyon szeretem! Szépen tisztítja az arcomat, de nem szárt. Az összetevők listája pedig külön tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

dianae

2019. április 2.

Nagyon szeretem, már több tubussal elhasználtam. nagyon gyengéd és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

picibeus

2018. május 8.

Màr a sokadik tubusnàl jàrok és még mindig imádom!
Nekem sokàig elég, a bőrömet nem szárítja.
A sminket alaposan eltàvolítja, hasznàlat utàn tiszta érzete lesz az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Màr a sokadik tubusnàl jàrok és még mindig imádom!
Nekem sokàig elég, a bőrömet nem szárítja.
A sminket alaposan eltàvolítja, hasznàlat utàn tiszta érzete lesz az arcomnak.

NewEngland

2017. november 3.

Egy egész szettet megrendeltem full size termékekkel, és mindegyik a kedvencem lett. Letisztult, kevés összetevős, igazán jót tesz a kis érzékeny bőrömnek mind ez, mind a krém és minden másuk. Nagyon elégedett vagyok az egész termékcsaláddal, biztosan újravevős nálam is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

kissnoncsa

2016. április 23.

Kb. egy hónapja használom az Ultra Repair krémmel együtt számomra egy csoda egyszerre hajlamos a bőröm ekcémára és aknéra, de ez a két termék kombója csodát tett. Mióta használom őket sem új akném nem lett sem pedig az ekcémám nem jött ki. Hihetetlen, szinte makulátlan a bőröm, az alap hibáitól eltekintve! Nagyon jól tisztítja a pórusaimat, mitesszerem is alig van mióta használom. Én egyébként januárban vásároltam a feelunique-on szintén egy karácsonyi csomagban volt több minden köztük ez is úgy azt hiszem 10 000 Ft volt és minden termék teljes kiszerelés szóval nagyon megérte. Érdemes csomagban lecsapni rá, most is van egy feelunique-on! :)
És most vettem csak észre milyen szép az összetevő listája is! Óriási pluszpont tuti hogy újra befogom szerezni! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 23.

AndreaKiss

2015. november 24.

Nekem kb. 3 hete érkezett meg feelunique.com-ról egy szettben, ami egy kis kiszerelésű arclemosót, ultra repair krémet és facial radiance korongokat tartalmaz.
Már régóta szerettem volna megvenni ezt az arclemosót, mert szerintem nagyon jók az összetevői, érzékeny bőrre ajánlják, és sok jót hallottam róla.
Elég érdekes, géles állaga van. Nedves bőrre kell felvinni egy kis mennyiséget, így szerintem sokáig elég lesz. Az arcról abszolút minden szennyeződést és sminket eltávolít, meg is lepődtem, hogy egy lépésben lehozta az összes alapozót, sokkal gyorsabb, mint bármilyen micellás víz. Emiatt az én bőrömet egy nagyon kicsit szárítja, de csak alig észrevehetően. Én szemsmink lemosására nem ajánlom, mert, ha belemegy a szembe, csípi.
Összességében nagyon elégedett vagyok, ez előtt nem találtam olyan terméket, ami ilyen gyorsan, hatékonyan távolít el mindent, mégsem szárítja agyon az arcom. Ha elfogy meg fogom venni a teljes kiszerelést is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2