Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kishoshi, Módosítva: 2014. szeptember 8.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kishoshi

2015. március 14.

Én az arcomra használom,elég durva szemcsés,mint a smirgli.Zselés állagú,így nem zsírosítja a bőröm.Kipróbáltam kézre is,tényleg jó,puhítja,de ez olyan fölös...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Calcium Gluconate

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.