Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2012. február 15.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

A skandináv természet ihlette jótékony kondicionáló, megkönnyíti a haj fésülését. 7 skandináv gyógynövény keverékével gazdagítva. A készítmény a legtöbb hajtípusra alkalmas, így az egész család használhatja.

gybogi4

2014. július 22.

illata kellemes, megfelelően hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 22.

illata kellemes, megfelelően hidratál :)

graics.kinga

2012. augusztus 13.

ajándékba kaptam. nekem nagyon bejött szép puha lett tőle a hajam, főleg ha a samponjával használtam. sajnos a tesóm nem tudja mi a különbség a sampon és a balzsam között ezért elhasználta az egészt :\

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 13.

azursatellite

2012. február 15.

Semmit nem ér! kuka..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Semmit nem ér! kuka..

fatime

2012. február 15.

Nekem nem jött be. Alig bírtam kifésülni tőle a hajam, pedig amikor ezt használtam még jóval rövidebb volt, az illata sem tetszett, gyorsan zsírosodott tőle a hajam.

Spengi

2012. február 6.

Hozta, amit vártam tőle: hosszú hajam puha és jól fésülhető lett tőle. Az illata nem túl kellemes, ezért vontam le egy csillagot. Szerintem ebben az árkategóriában vannak jobb balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A vérontó pimpó kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő. Gyulladáscsökkentő hatása miatt szájvízekben is használják, fogínygyulladás kezelésére.