Best of Beauty 2019

Fleur De Santé Snow Pearl Fragrance Body Spray

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2013. augusztus 31.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz

75 ML

adrica

2017. március 3.

Csak a parfüm alapján tudom értékelni, de gondolom ugyanaz az illat. Unokahúgomnak volt belőle, szóval nem saját példányról beszélek. Neki a kedvence volt, meg is értem. Ez egy szerény, szolid kis szépség kívül-belül. Kedves, téli, egyszerű, de nagyszerű. Jó viselni, mert nem harsány, de ugyanakkor nagyon kellemes, igényes női illat hatását kelti. Az én kis finom, légies testalkatú, nyárszőke, merengő kék szemű uncsihugimhoz nagyon illett, de egy-egy nyugis napon én is el tudtam volna képzelni. Még nem mondtam le a beszerzéséről. Na az viszont nem egyszerű! Ha valaki ebben a márkában utazik, nyugodtan vegye fel velem a kapcsolatot, valamelyik eladós parfümömnél hagyjon üzit, szívesen veszem. Minőségi cuccokat árulnak, mondjuk olyan áron is, de legalább jókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Damayanti

2017. február 27.

Gyengéd, fehér, nem is púderes, inkább olyan krémes, enyhén bele burkolózósan letisztult, de nem nehéz illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Farnesol, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.