Fleur de Santé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. június 24.

Lelőhely:   Fleur de Santé márkabolt, online

A narancs, az esztragon és a menta frissítő fejillata a tömjén tónusában oldódik fel, majd a levendula és a muskátli zamatos szívillatába csap át. A titokzatos fás tónusok, valamint a tonkabab, az ámbra és a pézsma illata meleg érzékiséget kölcsönöznek az alapillatnak.

Laci

2012. szeptember 16.

Nagyon férfias, misztikus és csábító. Kifejezetten éjszakai parfümnek érzem, nagyon kellemes, leginkább Lempicka férfi EDT-jéhez hasonlítható, viszont annál valamivel frissebb, hűvösebb. Szerintem ennyi pénzért igazán egyedi és tartós illathoz juthatunk, ami a legtöbb igazi férfinak tetszeni fog, ha ezzel lepjük meg őket. 25 év felett lehet próbálkozni vele, viszont ne farmerhez és pólóhoz viseljük, mert ahhoz nem passzol. Nekem bejön, igaz ritkán használom a rengeteg egyéb illat mellett, de mindig jó érzés viselni, mert egy kis plusz magabiztosságot ad.

Update: egy kis módosítás csillagok tekintetében. Igencsak hanyagoltam, de vajon miért??? Ez kérem az S8 Night felturbózott, férfiasabb változata. S8 Night viselése közben jöttem rá, hogy ez az illat nagyon ismerős, aztán másnap feltettem a Time Out-ot és utóbbi sokkal dögösebb, erőteljesebb, lehengerlőbb érzést nyújt. Tartósság tekintetében nagyon ott van, nekem az Oriflame nem igazán volt tartós, ez viszont szinte egész nap illatozik rajtam és zsebelem be vele a bókokat. Gyakrabban fogok felé nyúlni a szekrényemben, mert igazán szenzációs ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

SM

2012. augusztus 12.

Valóban kellemes, igazán férfias illat, amit eddig minden nő dicsét rajtam. Csatlakozom az előttem szólóhoz, egy bizonyos kor alatt nem érdemes használni. Nekem nappal nem jött be annyira, az esti órák hangulatát viszont határozottan fokozza. Egyetlen hátrány, hogy elég sokat kell belőle fújni, de az árát figyelembe véve ennyi belefér. Összességében ez egy kifejezetten ütős parfüm tud lenni a megfelelő emberen! Ment a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Lyral, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Citral