Best of Beauty 2019

Floren

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nymeria, Módosítva: 2017. február 13.

Kiszerelés:   300 ml és 500 ml
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Samponok

A Floren krémsampon kímélő és hidratáló összetevői elősegítik a haj kíméletes tisztítását. Korpásodás elleni hatóanyagot tartalmaz.

blackrainbow

2017. október 27.

Még csak most fedeztem fel. Kedvenc samponom lett. Az illata remek, jól habzik, tisztít. A balzsamjával együtt használtam, utána nagyon fényes, puha és illatos volt a hajam, sokan azt hitték, befestettem, annyira fénylett. Pedig nem sokat vártam tőle, kellemes csalódás. Az ára is nagyon kedvező, és ha jól értelmeztem, magyar termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Csutak

2017. október 8.

Állagra olyan volt, mint egy h&s, illatra pedig mint a sárgadinnyés rágó, az első használattal. Eddig mindenféle ígéretet beváltott. Nem viszket a fejbőröm, pár órával a szárítás után sem, nem csíp... :) És az ára most sem közelítette meg a 300 forintot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

BunnyFluff

2017. április 11.

Ez az egyetlen sampon amitől nem vagyok korpás, pedig kiskorom óta mindig az voltam. Az egyetlen gondolom vele az, hogy nagyon kevés helyen lehet kapni, egyedül egy százforintosban találtam. Ha valaki megmondaná hol kapható, megmentené az életem. :'D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol